To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Problem z SE K550i

jakson2008 - Sob Sty 03, 2009 00:01
Temat postu: Problem z SE K550i
Przy okazji chce się z wszystkimi przywitać, ponieważ jestem nowym uzytkownikiem forum.

Mam taki problem. Gdy kupiłem mojego SE k550i to gdy podłączałem ładowarkę pisało mi ładowanie optymalne. Po jakimś czasie zauważyłem że gdy podłączan ładowarkę jest napisane ''Ładowanie obca bateria" i od tego momenntu bateria nie dokońca się ładuje i trzyma góra 2 dni. Zamieniłem baterię z kolegą który ma również SE k550i i na jego baterii tez tak samo pokazuje a moja w jego telefonie jest normalnie. Wychodzi na to że jest to problem z telefonem. Przywróciłem wszystko do domyślnych ustawień ale niestety nic to nie pomogło. I dlatego musiałem do was napisać i zapytać się czy wiecie co może być powodem że pokazuje właśnie ładowanie obca bateria i trzyma dużo krócej oraz nie ładuje się do końca. Czekam na odpowiedzi i rady.

Pozdrawiam jakson2008

darkgee - Sob Sty 03, 2009 10:44

Witamy na forum. :mrgreen:
Wina może leżeć po stronie. Sprawdź czy nie masz brudnych styków od baterii. Jeżeli nie to musiało się coś uszkodzić mechanicznie, bo wątpię, żeby to było coś z oprogramowaniem. W takim przypadku musisz oddać telefon do naprawy.

P.S. Do ilu procent ładuje ci się bateria?

jakson2008 - Sob Sty 03, 2009 21:59

Niby jak pokazuje że bateria jest naładowana to 100% jak odłączę ładowarkę 95 % . Wychodzi na to że będę musiał oddać telefon na gwarancję :/

Jeszcze teraz zaczął mi często wyłączać. Czytałem gdzieś że to może być problem z płytą główną. Co o tym myślicie???

darkgee - Nie Sty 04, 2009 16:46

Myślę, ze nie ma się co za długo zastanawiać, bo widać jak na dłoni, że telefon jest uszkodzony i trzeba go oddać do naprawy.
ziomiwan - Nie Sty 04, 2009 18:15

Musisz oddać go naprawy bo sam nic tu nie poradzisz. Jeśli masz gwarancję to daj na gwarancję a jeśli nie to do komisu/serwisu gsm musisz pójść.
K550i jest według mnie słabym telefonem, pomijając to że ma ładny i soczysty wyświetlacz.
Pozdrawiam

jakson2008 - Nie Sty 04, 2009 23:07

I oprócz tego że jest tani :grin: . No to zawioze go na gwarancje. Ciekawe ile taka naprawa będzie trwac.
MaciaSS - Pon Sty 05, 2009 11:14

Witam serdecznie,
Najprawdopodobniej uszkodzona jest końcówka mocy lub układ na płycie głównej, dlatego telefon się fleshuje i ma problem co do baterii.
Jeśli masz gwarancję to zareklamuj telefon - czas oczekiwania na naprawę od 1-4 tygodni ;)
Pozdrawiam :cool:

jakson2008 - Pon Sty 05, 2009 14:37

Właśnie przyjżałem się biżej temu problemowi i gdy potrząsne telefon wtedy się wyłacza. I cos mi się wydaje że ze stykami do baterii coś jest nie tak.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group