To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp stały - Neostrada, kablówka i inne... - Twój internet w Orange

bebe_67 - Pon Lut 13, 2006 15:23
Temat postu: Twój internet w Orange
Witam.
Czy ktoś wie jaki jest numer dostępowy w Orange przy tworzeniu nowego połączenia np. przez telefon Motorola C550 :?:

Anonymous - Pią Maj 26, 2006 16:08

internet w orange to fikcja !!!! zastanówcie się zanim dokonacie aktywacji tej usługi. ponad rok temu zakupiłem ich cudowny zestaw. zmusili mnie do zakupu z kompem. cena zestawu niecałe 5 tyś zł. po 3 miesiącach zmienili nadajnik i ......... po internecie. musiałem kupić dodatkową antenę zewnętrzną konektory itp. potem powiedzieli , że muszę zmienić modem na inny, kupiłem. niestety bez zmian. po 2 miesiącach i kilku pimach udało "odzyskać" się dostęp do netu, ale.... . potrafi w przeciągu 10 minut zerwać 10 razy połączenie. nie ma szans na ściągnięcie większej poczty z załącznikami, strony kodowane(np. banki itp.) co chwilę są zrywane. wykonanie przelewu graniczy z cudem. po roku od chwili aktywacji napisali mi ,że z przyczyn technicznych nie będą mi świadczyć tej usługi. w takim razie poprosiłem o rozwiązanie umowy. w następnym piśmie stwierdzili , że jest to urządzenie przenośne- mobilne i w warszawie działa poprawnie- rozwiązanie jest możliwe ale z naliczeniem opłaty za zerwanie warunków umowy. PRZEMYŚLCIE DOBRZE DECYZJĘ O ZAKUPIE TEJ USŁUGI . JEŻELI JUŻ TO TYLKO NIE ORANGE!!!!!
PICIA - Pią Cze 02, 2006 04:05
Temat postu: re
no cóz i tak bywa....śmiać się z tego chce... :twisted:
telemaniak83 - Sob Cze 03, 2006 17:41

Gość napisał/a:
zmusili mnie do zakupu z kompem.


jak to Cie zmusili do zakupu z komputerem?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group