To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Kody do samsungów

dominiqs - Pią Gru 19, 2008 16:43
Temat postu: Kody do samsungów
Witam, czy ktoś zna kody do samsunga? Chcę usunąć wszystkie wpisy z książki telefonicznej a potrzebuję do tego jakiegoś kodu, a nie chce mi się kasować wszystkich wpisów pojedynczo...
darkgee - Pią Gru 19, 2008 19:31

A do którego? G600 czy G800?
dominiqs - Pią Gru 19, 2008 21:03

Do samsung s7330

Aha, czy ktoś orientuje się jak powiększyć zdjęcie dzwoniącego w s7330, dodałem zdjęcie, ale jak ktoś dzwoni jest ono takie małe i niewyraźne....

ziomiwan - Pią Gru 19, 2008 22:52

Pewnie chodzi Ci o kod który trzeba podać żeby wszystko usunąć. Ale tu chyba chodzi o ten który pierwszy właściciel wpisał albo jest podany w instrukcji w większości przypadków sa to 0000 albo 1111 lub 1234 ale masz tylko trzy próby więc lepiej sprawdź w instrukcji. Albo usuwaj pojedyńczo...
Powiększyć zdjęcia raczej się nieda. Chyba że dałeś je w małej rozdzielczości lub zbyt wielkie.
Pozdrawiam

dominiqs - Sob Gru 20, 2008 15:00

Żaden z powyższych nie pasuje, a w instrukcji nie mogę nic na ten temat znaleźć i mam problem:P
ziomiwan - Sob Gru 20, 2008 18:11

No to musiałbyś się spytać tego od kogo kupiłeś telefon. Luuub właśnie mi się przypomniało że możesz podłączyć telefon pod USB i w Pc Studio i w zakladce Phone Editor możesz usunąć wszystko :)
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group