To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy MVNO: Heyah, Nju mobile, Virgin Mobile, Biedronka, Fakt mobile.. - Pozycja Mobilking zagrożona?

halohalo - Śro Gru 17, 2008 00:48
Temat postu: Pozycja Mobilking zagrożona?
Połączenia wychodzące przez rok bez potrzeby doładowania to nowa, limitowana oferta starterów mBank mobile. To już druga promocyjna oferta operatora uruchomiona w przeciągu kilku tygodni. Na polskim rynku MVNO zaczyna się robić coraz bardziej tłoczno. Być może operatorów zachęcił sukces marki Mobilking mającej już 150 tys. klientów.
więcej w artykule na stronach naszego portalu:
http://halohalo.pl/content/view/167/1/

darkgee - Śro Gru 17, 2008 14:37

Jak już pisałem tam, gdzie tylko da się zarobić trochę mamony pcha się każdy większy moloch.
ziomiwan - Śro Gru 17, 2008 16:50

mBank więcej kasiorki ma więc może poszaleć żeby wykończyć tych malutkich i przejąć ich klientów ;) . Strategia strategia strategia ;)
serek336 - Pon Gru 22, 2008 10:00

Hmmm, no nie wiem. Mnie się wydaję, że Mobilking już się trochę zadomowił na rynku. Chyba trudno będzie teraz któremuś z MVNO go przeskoczyć, no ale w sumie wszystko możliwe. Pożyjemy, zobaczymy.
Gina - Wto Maj 25, 2010 21:13

Ja o mobilkingu ostatnio bardzo mało słyszałam. W ogóle o tych sieciach całych śmiesznych niewiele się mowi i niewiele wiadomo. Mobilking wszedł w sumie z hukiem bo miał masę reklam, a teraz mam odczucie, że po prostu totalnie zniknęli z rynku.
haloxavi - Czw Cze 10, 2010 11:49

Nie mają żadnych reklam, a dodatkowo stawka za minutę do wszystkich wynosi 39 groszy ;-)
Rynku to oni nie zwojują, pewnie ktoś ich kupi w nadchodzącym czasie.

ziomiwan - Czw Cze 10, 2010 15:52

Tosz oni już zostali dawno kupieni ;) . Ale kto wie, może kolejna sprzedaż?
noname - Pią Cze 11, 2010 12:51

Ja to od dłuższego już czasu żyje ze świadomością że ich nie ma, a szkoda. Zdecydowanie wolałem ich reklamy od playowych.
Gina - Pią Cze 11, 2010 17:26

Nie dziwię się ;-) chociaż mi się te reklamy jakos niespecjalnie podobały. Taki seksizm uruchamiać... dość ryzykowna sprawa. Daleko mi do feministki, ale to było po prostu drażniące :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group