To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - Podswietlenie w LG KF 700

heon - Pon Gru 15, 2008 13:31
Temat postu: Podswietlenie w LG KF 700
Witam
Mam pytanie od użytkowników telefonu LG KF 700, czy wy tez tak macie jak zablokujecie telefon i zostawcie go sobie żeby sobie leżał spokojnie to co jakiś czas się wam sam podświetla ??

darkgee - Pon Gru 15, 2008 17:05

Nie jestem użytkownikiem tego telefonu, ale powiem ci, iż to raczej normalne, że telefon podświetla się jeszcze przez jakiś czas (ok 30 sek).
heon - Wto Gru 16, 2008 10:59

Ale to nie chodzi ot o ze on się podświetla po zablokowaniu jakieś 30s czy tam 20s tylko jak już się zablokuje zgaśnie to za jaką minute sam się rozświetla i znów gaśnie i tak co jakiś czas to chyba znacznie zmniejsza życie baterii.
darkgee - Wto Gru 16, 2008 15:30

No coś jest nie w porządku. Spróbuj pogrzebać w ustawieniach i włączyć oszczędzanie baterii (oczywiście o ile nie masz jej włączonej)
ziomiwan - Wto Gru 16, 2008 20:26

A nie masz w zegarze włączonego minutnika czy jakoś tak?? Który informuje Cię o tym że minęła minuta czy tam dziesięć minut?
Pozdrawiam

heon - Śro Gru 17, 2008 11:14

Oszczędność baterii włączona a co do jakiegoś minutnika to nie znalazłem takiej opcji jeszcze raz przestudiuje instrukcje i może coś znajdę.
ziomiwan - Śro Gru 17, 2008 13:24

Niewiem czy w LG widziałem te opcje czy w innej marce telefonów ale gdzieś napewno. I możliwe że to przez to, a jeśli nie to będziesz musiał soft zmienić.
Pozdrawiam

MaciaSS - Czw Gru 18, 2008 13:28

Witam serdecznie,
..poszukaj w ustawieniach ;)
:?: :?: Co Wy ciągle z tym softem :?: :?:
..co by ludzie nie pisali, że im cos nie działa lub się psuje, to odpisujecie zmień soft..zastanówcie się troche :evil: :evil: :evil: :evil:
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Czw Gru 18, 2008 20:25

Gdyby ludzie nie pisali że wygrzebali wszystko w ustawieniach i przywrócili ustawienia fabryczne to nie radziłoby się im zmiany softu który może być winowajcą drogi kolego.
A po co ma lecieć do komisu i płacić baranom skoro może sam to zrobić w domu??
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group