To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp stały - Neostrada, kablówka i inne... - Neostrada podział na 2 kompy

faja01 - Pią Gru 12, 2008 16:20
Temat postu: Neostrada podział na 2 kompy
Witam !!!

Jak już wyżej napisałem chciałbym wziąść neostrade 2 Mb i podzielić na kompy. Mniej więcej wiem że potrzabuje do każdego kompa karte sieciową i router ADSL. Chciałbym go podzielić tak aby na obu kompach był taki sam tranfer ;d. Ostatnio coś słyszałem że przy rozdzielaniu neostrady traci sie transfer oraz gdy pobieram jakieś pliki to na drugim kompie internet chodzi mułowato. Reasumująć chce wziąść neostrade 2 Mb i podzielić na 2 kompy po transferze 1Mb niezależnie od tego czy na jednym jest coś pobierane czy nie. Najlepsza byłaby wersja że każdy ma po 1Mb ale kiedy w nocy np sąsaid by miał wyłączony komputer to ja przejmuje cały transfer.

Dzieki za pomoc

POZDRO

ziomiwan - Pią Gru 12, 2008 23:11

Niema takiej możliwości na zwykłych routerach typu ap blackbox i na porównywalnej półce cenowej.
Możesz jedynie przez taki router podzielić ale nie symetrycznie tzn. kto pierwszy ten lepszy ale i tak będzie się to wyrównywać.
Ale możesz też kupić lepszy router który daje takie opcje jak ograniczenie transferu, lub dynamiczny podział łącza.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group