To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia n95 8 GB

scoon - Sob Gru 06, 2008 14:14
Temat postu: Nokia n95 8 GB
Witam,
Właśnie odebrałem nową Nokie n95 8gb i zaczynam ją testować generalnie telefon fajny i wszystko mi sie w nim podoba ale wydaje mi sie że z moim egzemplarzem jest cos nie tak po pierwsze mam go od dwoch dni a juz raz mi sie zawiesil, druga sprawa wydaje mi sie ze cos jest nie tak z wyswietlaczem jest jakby nie stabilny gdy naciskam klawisz skrótu do wiadomosci sms zanim otworzy sie skrzynka sms na wyswietlaczu zostaje kawalek tla z menu glownego podobnie jak powraca sie z jakiejs aplikacji ekran przez chwile dziwnie mryga
Musze przyznac ze jestem zawiedziony czy ktos moze spotkal sie z podobnymi akcjami?
wydaje mi sie ze moj egzemplarz jest jakis felerny ale i tak nie zmienia to faktu ze niespodziewalbym sie tego po noki i juz jestem przerazony tematem z zalatwianiem calej sprawy z operatorem komorkowym ktory mi ten telefon sprzedal nie wyobrazam sobie ze nowy telefon mialbym oddac do serwisu i czekac na naprawe jedyne na co moge sie zzgodzic to na ekspresowa wymiane na inny egzemplarz

Bede wdzieczny jak ktos opisze czy mial podobny przypadek

pozdro

ziomiwan - Sob Gru 06, 2008 22:04

Takie zostawanie menu itp na wyświetlaczu jest najprawdopodobniej winą procesora w telefonie który niedaje sobie z tym rady bo jest poprostu za wolny. Choć ta nokia ma dość dobry procesor. Może masz uruchomionych i zminimalizowanych dużo programów które go spowalniają??
Pozdrawiam

darkgee - Nie Gru 07, 2008 10:42

Winą jest po prostu zbytnia powolność. Musisz mieć włączone za dużo programów, albo telefon nie odzyskał sprawności po tym co robiłeś chwilę temu. Co do restartów jest to raczej norma, jeżeli wgrywasz dużo programów do telefonu
MaciaSS - Nie Gru 07, 2008 23:10

Witam serdecznie,
To normalka w tej Nokii..niczym się nie przejmuj..ta N-ka tak ma i musisz się do tego przyzyczaić. Będzie się czasami zawieszać, zamulać aplikacje i pozostawiać kawałki tła z ostatniej operacji itd. Telefonik masz sprawny - poprostu ten model tak ma ;)
Pozdrawiam :cool:

scoon - Nie Gru 14, 2008 15:46
Temat postu: nokia n95 8 gb
Właśnie wszystkie aplikacje mam zamkniete telefon mialem od 2 dni wiec nie byl niczym zasmiecony poprostu od razu od nowosci tak dzialal bylem w salonie GSM i tam sobie obejrzalem taka sama nokie tylko inny egzemplarz i takich akcji jak u mnie nie miala
takze w sumie telefon oddalem i bede musial zamawiac od nowa bo innaczej sie tego z nimi nie dalo rozwiazac

darkgee - Nie Gru 14, 2008 17:22

Wystarczyło przeinstalować soft i by było po sprawie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group