To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Problem SGH J700

Riznojad - Śro Gru 03, 2008 21:24
Temat postu: Problem SGH J700
Witam mam problem z Samsungiem J700 a mianowicie z bluetooth. kupilem telefon okolo pol roku temu i wszystko bylo git bluetooth dzialal bez zarzutu. Niedawno gry wlaczalem bluetoth albo tel sie zacinal albo pisalo " Już Aktywowano! " i sie nie wlaczal. Teraz wlacza sie normalnie ale nikt mnie nie moze znalezc ani ja nikogo a przed tymi problemami w wlaczaniem blu bylo wszystko wporzo przesylalem, odbieralem ;) Pliska o pomoc bo nie wiem o co biega :( :sad:
ziomiwan - Śro Gru 03, 2008 23:11

Pewnie wyłączyłeś widoczność. W ustawieniach bluetootha masz coś takiego jak WIDZIALNOŚĆ TELEFONU i musisz mieć to na WŁ. Inaczej nikt Cie nie zobaczy na bluetooth-u i TRYB BEZPIECZNY musisz mieć na wyłączony (nie musisz ale jest na domyślnych tak) .
Jeśli to nie pomoże to przywróć ustawienia fabryczne telefonu i zobacz wtedy, jeśli to też nie pomoże to czeka Cię wizyta w komisie/serwisie gsm niestety.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group