To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung J700 Filmy

halkatla5 - Wto Lis 25, 2008 10:52
Temat postu: Samsung J700 Filmy
Witam...od 2 miesięcy mam tel j 700 :cry: :cry: i nie wiem jak można wgrać filmy na ten telefon... pokazuje ze operacja nie odsługiwana... wcześniej miałam samsung z 400 zgrałam bez problemu filmy w formacie 3gp... teraz przełożyłam kartę pamięci do j700 i chodzi tylko jeden film a reszta nie chce chodzić. pokazuje się: nieobsługiwana treść. próbowałam wgrać bezpośrednio z kompa ale tez nic.... cały czas tylko : operacja nie obsługiwana
darkgee - Wto Lis 25, 2008 17:11

Prawdopodobnie powodem jest to, że Z400 obsługiwał filmy w lepszej jakości i rozdzielczości od J700. Musisz te filmy skonwertować do mniejszej rozdzielczości i gorszej jakości i powinny chodzić.
ziomiwan - Wto Lis 25, 2008 21:33

Musisz ustawić w programie np. WinAVI czy jakiego tam korzystasz rozdzielczość 176x144 żebyś mógł je normalnie odtwarzać na nim bo masz zapewne ustawione 320x240 a takiej wielkości nie udźwignie. Dodam że ustawienie te zmienia się w zaawansowanych opcjach programu do przerabiania filmów na 3gp.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group