To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - LG czy SE czy Samsung

paw_el - Czw Lis 20, 2008 19:05
Temat postu: LG czy SE czy Samsung
Witam. Mam do wyboru 3 telefony :L

LG KC550, SE K770i oraz Samsung D900i. Który radzilibyscie mi wybrać ? Ja zastanawiam się na LG KC550, ale pomóżcie mi w podjęciu decyzji.

Pozdro !

darkgee - Czw Lis 20, 2008 21:41

Powiem ci, że LG jest bardzo fajny. Ma wszystkie rzeczy, które powinien posiadać dobry telefon tzn. odtwarzacz mp3 (gra dobrze), ładne menu, funkcjonalność i świetny aparat 5 MPix.
ziomiwan - Czw Lis 20, 2008 21:52

Dokładnie i jest on najlepszy z tych trzech i z tego co czytałem o nim na innych forach to ma bardzo dobrą opinię i nie narzekają na niego. Na baterie tylko ale to jak w każdym możliwym telefonie.
Ja bym brał LG jeśli juz.
SE i Samsung są słabe według niego.
Pozdrawiam

paw_el - Czw Gru 04, 2008 17:47

Hej ! Dzisiaj otrzymałem nowego LG KC 550 i jest super. Zastanawiam sie tylko czy mam sformatować baterie i jesli tak czy standartowo ? 12 godzin, wyczerpac do maksa i znowu 12 godzin ;>
darkgee - Czw Gru 04, 2008 18:06

Tak. Tyle, że zrób to 3 razy.
paw_el - Pią Gru 05, 2008 20:25

Mam jeszcze 3 pytania :

1. O co chodzi z Wyjsciem TV ? Czy ktoś mógłby mi opisac na czym polega, co jest potrzebne aby działało itp.

2. Czy prawda jest, ze na telefon mozna przesylac tylko pliki na pamiec wewnetrzna ? Jesli mam włozona zewnetrza to i tak musze wgrac na telefon a potem skopiować ?

3. Kupiłem karte Micro SD i działa tylko, ze tam jeszcze w zestawie była taka duża, jakby do aparatu cyfrowego. Co mam z nią zrobić ?

ziomiwan - Pią Gru 05, 2008 21:45

Ta duża to adapter do czytnika kart pamięci.
Niewiem jak jest w tym modelu ale raczej nie musisz najpierw wgrywać na wewnętrzną tylko bezpośrednio na kartę pamięci.
Wyjście TV oznacza hmm wyjście TV :D potrzebny do tego kabel który pozwoli Ci się połączyć z tv powinien być albo w komplecie albo możesz go gdzieś dokupić, raczej nie jest drogi. A pozwala oglądać filmiki z telefonu jak i zdjęcia na TV. A w telefonie nazywa się to TV out chyba ;) , tak samo masz w kartach graficznych w komputerze.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group