To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Problem z nokią n95...

ciforp - Pon Lis 17, 2008 18:35
Temat postu: Problem z nokią n95...
Witam

Tak jak w tytule mam problem z nokią n95. Polega on na tym iż przy jakiejkolwiek próbie zrobienia czegokolwiek t.j. wysłania smsa , sprawdzenia rejestru połączeń , zapisu czegoś na tel. Wyskakuje mi komunikat o treści..Tryb gotowości za mało pamięci do wykonania tej operacji. Najpierw usuń zbedne dane. Dodam iz wyczyściłem wsyzstkie mozliwe rzeczy tj. mam zero zapisanych smsow zero odnośników w rejestrze połaczeń oraz zero czegokolwiek zapisanego na telefonie w postaci zdjeć filmikow i innych danych. Czyścioch jednym słowem...a komunikat dalej wyskakuje i nie mogę nic zrobić ...prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu...

pozdrawiam

MaciaSS - Wto Lis 18, 2008 09:19

Witam serdecznie,
..jaka to jest Nka..z jaką wbudowana pamięcią i która wersja oprogramowania w niej jest..?
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Wto Lis 18, 2008 18:25

MaciaSS, właśnie szukałem programu, który mógłby pomóc i okazało się, że kolega dostał już odpowiedź na innym forum. Wystarczył update softu do nowszej wersji.
MaciaSS - Śro Lis 19, 2008 15:21

Witam serdecznie,
..tak też myslałem, że wystraczy mały update i będzie żyło..
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group