To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - telefon z dual sim

enzobrtk - Nie Lis 16, 2008 11:25
Temat postu: telefon z dual sim
Witam!
Zastanawiam się nad kupnem telefonu z dual sim. Nigdy nie widziałem jego działania na żywo. Czy naprawde dwie kaarty sim działają w jednym telefonie kompletnie bezkonfliktowo?
Nie wiem jeszcze jaki model chce kupić.
Czy możecie powiedziec jaki jest najmniejszy telefon z dual sim? a jaki jest najtańszy?
Z góry dzięki za pomoc!

darkgee - Nie Lis 16, 2008 13:27

najlepszym wyborem będzie Samsung D880 Duoz. Jest to chyba najlepszy telefon na 2 karty sim. Ma wszystko co powinien mieć nowoczesny telefon, a karty sim działają bez problemu.
ziomiwan - Nie Lis 16, 2008 14:45

Dokładnie karty działają jedocześnie i bezkonfliktowo. Są to D880 i D780.
Slider i klasyczny ;)
No i są jeszcze te innych firm i w nich też chodzi dobrze ta opcja.
Pozdrawiam

waldekgdynia - Sob Lis 29, 2008 21:04

Pozdrawiam pierwszy raz na Forum.
Z tego się dowiedziałem to są to jedyne 2 telefony dostępne w oficjalnej dystrybucji.
Czy ktoś z Koleżanek i Kolegów posiada model D780 - wydaje się że jest ładniejszy no i tańszy ?
Waldek

ziomiwan - Nie Lis 30, 2008 21:00

Nie mam go ale różnią się wyglądem bo jeden jest rozsuwanym a drugi klasycznym modelem i d880 ma aparat 3mpx a d780 2mpx, d880 posiada dodatkowo tv out. I to chyba wszystkie różnice ;)
Pozdrawiam

waldekgdynia - Nie Lis 30, 2008 22:28

OK Te różnice znam. Chodzi o to czy jest warty swojej ceny tj. 560 zł.
Pozdrawiam
Waldek

ziomiwan - Pon Gru 01, 2008 17:36

Jest wart. Tym bardziej że to Samsung a nie jakiś tsan jung tai czy coś takiego. Poza tym telefonik ma dobre parametry i jest dobrze wykonany.
Pozdrawiam

darkgee - Pon Gru 01, 2008 17:44

Jeżeli zależy ci na dobrze wykonanym telefonie z Dual Sim, to nie znajdziesz nic lepszego niż D880.
waldekgdynia - Pon Gru 01, 2008 21:28

Dziękuję za opinie. D780 to już drożyzna a co dopiero D880
Ponadto nie lubię rozsuwanych telefonów. Może po sylwestrze stanieją :grin:
Pozdrawiam
Waldek

ps. Właśnie odkopałem 8 letnią Nokię ( z wystającą antenką ) - akumulator dał się jeszcze naładować i chodzi.
Dzisiejsze komórki tego nie potrafią :sad:

ziomiwan - Wto Gru 02, 2008 13:37

Nie potrafią czego waldziu?? Miałem kiedyś ericssona z wysuwaną antenką hehe. Cóż to było za cudo :D
waldekgdynia - Wto Gru 02, 2008 14:21

ziomiwan napisał/a:
Nie potrafią czego ...

Nie potrafią przetrzymać 8 lat - a po upadku z kanapy nadają się do naprawy.

ziomiwan - Wto Gru 02, 2008 19:10

Aaaaj nie przesadzałbym tak. Wytrzymać wytrzymają 8lat o ile nic się z nimi nie stanie. Upadki znoszą bardzo dobrze :) a przynajmniej moje wszystkie telefony, upadki na kafelki, asfalt, chodnik, (raz jak mi spadł mój z370 to jeszcze po nim przeszedłem a leżał szybką do ziemi, a gdy go podniosłem miał tylko małe wgłebienie w obudowie od jakiegoś kamyczka a poza tym działał jak trzeba). Każdy mój telefon przeżywa setki upadków na różne rzeczy, tak jak i kąpiele w wodzie ;) i działają :) .
Aaale nie zmieniajmy tematu kolego.
Pozdrawiam

waldekgdynia - Pią Gru 05, 2008 19:46

Powoli pojawia się konkurencja - http://nt.interia.pl/tele...lefonie,1222762
Czy ktoś miał już go w ręce.
Waldek

darkgee - Pią Gru 05, 2008 20:05

Telefon nie wygląda zbyt atrakcyjnie, ale za to ma niezła specyfikację. Jak wyjdą te modele myPhone to się zobaczy ile są warte, bo nie wiem dlaczego, ale mam dziwne przeświadczenie, że będą one jakością porównywalne do telefonów marki Huwei.
ziomiwan - Pią Gru 05, 2008 21:47

Hehe żadna konkurencja ;) to są jakieś zwykłe zabaweczki z allegro z zakładki POZOSTAŁE których jest na pęczki. I jeśli dobrze wyczytałem to napisano tam że jest to polski telefon... Z tego co mi się zawsze wydawało to jakaś chińszczyzna...
To nie konkurencja naprawdę ;)
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group