To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Szukam telefonu

janczarek - Nie Paź 19, 2008 14:34
Temat postu: Szukam telefonu
Proszę o porady dotyczące zakupu telefonu o ponizszych parametrach. Fajnie by bylo jakby kosztowal do 1200 zl. Interesuja mnie telefony nowe i w miare solidne:)

Bede wdzieczny za wszystkie rady :)


dyktafon - zeby moc zarejestrowac wyklady, wiec musi dosc dobrze tlumic szumy

GPS - wyszukiwanie miejsc typu bankomat i wytyczanie trasy (najlepiej z możliwościami wytyczania najkrótszej trasy)

mp3 zeby milo sluchalo sie muzyki bez szumu w sluchawkach

bateria - miloby bylo gdyby wytrzymal min 1 dobe

uzytecznosc - najlepiej zeby sie nie zawieszal przy spokojnej pracy

darkgee - Nie Paź 19, 2008 15:04

No cóż do 1200zł spokojnie kupisz Nokie N95. Posiada wszystko co byś chciał mieć, a w razie czego można skorzystać z bogatego zasobu programów firm trzecich.
janczarek - Pon Paź 20, 2008 14:15

darkgee napisał/a:
No cóż do 1200zł spokojnie kupisz Nokie N95. Posiada wszystko co byś chciał mieć, a w razie czego można skorzystać z bogatego zasobu programów firm trzecich.

hmm slyszalem ze ma wszystko ale nic nie jest dopracowane a ja naprawde potrzebuje solidnego dyktafonu ktory dobrze wyciszy szumy z sali audytoryjnej; dyktafon jest dla mnie najwazniejszy, z GPS-a moge zrezygnowac w szczegolnosci ze rzadko mozna kupic mapy na stale;

wazne jest tez to zeby sie nie zawieszal ani nie mulil ciagle :)

darkgee - Pon Paź 20, 2008 20:23

Nie spotkałem się jeszcze z telefonem, który miałby tak dobry dyktafon. Najlepiej zrobisz, jak kupisz sobie normalny dyktafon. Natomiast N95 jest naprawdę dobrym telefonem i nie muli się, ani się nie zawiesza (może raz kiedyś).
ziomiwan - Wto Paź 21, 2008 16:37

Kup sobie dobry dyktafon najlepiej i do tego jakiś niezbyt drogi telefonik ale nie n95 bo jest trochę za drogi jak na swoje możliwości i tzw "dopracowanie". N95 8gb jest ładna niby ale niezbyt przykuwająca uwagę wyglądem jak i swoimi funkcjami których za tą cenę telefonu powinna mieć więcej i lepsze.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group