To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - dzwięk sms

evika - Sob Paź 18, 2008 22:55
Temat postu: dzwięk sms
Mam samsunga SGH U600 i jest w nim tylko jeden dzwonek na smsa. Przez bluetootha nagrałam sobie Mpr i dzieki w formacie mmf ,ale nie wiem jak cokolwiek ustawić na dzownek smsa???? Ja wejdę w opcje przy danej piosence jest ustaw jako - dzwonek lub -dzwonek rozmówcy. A co z smsami??? proszę was o pomoc, bo isę z tym męcze 3 dni i nic :sad:
ziomiwan - Sob Paź 18, 2008 23:15

Wejdz w Ustawienia -> profile telefonu -> (edytuj profil którego używasz np) normalny -> przejdz do zakładki Dźwięk wiadomośći i tam wybierz swój dzwonek, napewno masz kilka do wyboru od Samsunga. A na dzwonek smsa można ustawić niemal wszystko po uprzednim przerobieniu do formatu mmf o ile się nie myle.
Pozdrawiam

evika - Sob Paź 18, 2008 23:36

Ale w ustawieniach nie mam opcji profile telefonu, tylko: telefon albo dzwieki. W `telefonie` nie ma takiej zakładki, tylko ezyk, powitanie, skróty klawiszowe itp., a w `dzwiekach`, jak wybiore `wiadomości` - `sms`to mam rodzaj alramu i tam do wyboru: wyłącozny, wibrajca, dzwonek (nie ma opcji melodia). a przy opcji dzwonek, uruchamia sie zakładka `dzwięk`, ale nie chce się rpzesuwac i jest jakby tylko jeden `dziwek 1` Aaaaaaa pomocy ! :roll:
evika - Nie Paź 19, 2008 18:24

Juz problem isę rozwiązał! dzięki za fatygę :)
ziomiwan - Nie Paź 19, 2008 18:39

Zupełnie nie rozumiem tego co tam napisałaś... Ale tak jak napisałem jest napewno w telefonie ;) . Tak jest w e250, x700, x200, z370, U700... I chyba wszystkich innych samsungach.
Ale jeśli się rozwiązał to cieszę się ;)
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group