To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - w580i serwis

cygan666 - Nie Paź 12, 2008 21:53
Temat postu: w580i serwis
witam
pod koniec marca zakupiłem w erze se w580i, więc oczywiście telefon jest jeszcze na gwarancji. w tym czasie był już trzy razy w serwisie (zawsze problem z klawiaturą), a 28 sierpnia wylądował w nim po raz czwarty już, tyle że tym razem problem był z "buczeniem" podczas rozmowy. od tamtej daty do dziś telefon jest naprawiany przez autoryzowany serwis se - od 4 września przebywa w głównym serwisie se w polsce, tj w crc w jankach. zaniepokojony czasem naprawy zapytałem mailem serwis, ile może trwać maksymalnie naprawa, oraz po ilu naprawach przysługuje mi wymiana telefonu na nowy - uzyskałem odp, że nie ma określonego czasu na naprawę, jak i o tym, że nie ma możliwości wymiany telefonu. więc jak to w praktyce wygląda? ile serwis może maksymalnie przetrzymywać mój telefon? oraz po ilu naprawach przysługuje mi możliwość wymiany na inny egzemplarz? ewentualnie jakimi zapisami mam się podeprzeć?

pozdrawiam

darkgee - Pon Paź 13, 2008 10:40

Wszystko powinno być napisane w gwarancji. Ale z reguły na naprawę telefonu są 2 tygodnie,a telefon po trzykrotnej awarii może być wymieniony na taki sam , albo o zbliżonej wartości.
ziomiwan - Pon Paź 13, 2008 22:52

Tak jak napisał darkgee, po trzech naprawach bez pozytywnego skutku powinni wymienić telefon na taki sam lub podobnej wartości jednak nie tańszy.
Z tym że musisz sprawdzić jak napisane jest w gwarancji.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group