To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Pseudo gwarancja Nokii

Specy - Pon Paź 06, 2008 21:50
Temat postu: Pseudo gwarancja Nokii
Nie kupujcie NOKII !!!
Przeczytajcie sobie najpierw to http://www.nokia.pl/A4466342 gwarancja nie obejmuje niczego przekonałem się o tym dwukrotnie

Serwis wszystko uznaje za uszkodzenie z winy użytkownika
Pozdrawiam i ostrzegam

darkgee - Wto Paź 07, 2008 17:48

Fakt trochę tego za dużo. Przecież wylanie się baterii, zużycie obiektywu aparatu czy wyświetlacza nie powinno nastąpić samoczynnie.
Damiano26 - Wto Paź 21, 2008 21:31

Ja wlasnie dostalem nokie n81 i odrazu mi cos sie stalo z wyswietlaczem. Gralem sobie w gry bo chcialem rozladowac baterie a tu nagle mi wyswietlacz zgasl. wszystko bylo widac jak przez mgle. oddalem go wlasnie wczoraj do serwisu.ciekawe co mi powiedza. a najlepsze jest to ze telefon mialem pare godzin. a to nowka z salonu noki tylko ze z londynu.
darkgee - Śro Paź 22, 2008 18:13

A próbowałeś zrestartować telefon? Przyczyna mogło być też zerwanie/ poluzowanie sie kabla łączącego wyświetlacz z płyta główną.
Damiano26 - Śro Paź 22, 2008 21:18

To raczej ta druga opcja. Bo resartowalem go nawet kilka razy. Zobaczymy co sie z nim bedzie dzialo jak go odbiore z serwisu xD
ziomiwan - Czw Paź 23, 2008 20:26

Aaach te wspaniałe i niezniszczalne nokie które mają gwaracje jedynie na... (na coś w ogóle mają???). Są jak każde inne telefony, a może i nawet bardziej awaryjne.
To ciekawe ile zabulisz za to...
Pozdrawiam

Damiano26 - Pią Paź 24, 2008 13:05

Mysle ze zrobia to w ramach gwarancji.
ziomiwan - Pią Paź 24, 2008 22:38

A masz na niego gwarancje?? Honorowaną w Podlsce?
Pozdrawiam

Damiano26 - Sob Paź 25, 2008 09:58

Kupilem ja w Londynie ale w orginalnym sklepie noki. I dlatego mi ja przyjeli bo tam maja miedzynarodowa gwarancje!
darkgee - Sob Paź 25, 2008 12:39

No to powinni ci przyjąć w serwisie Nokii.
Damiano26 - Nie Paź 26, 2008 14:37

Oddalem. Tylko teraz bede czekal i czekal. Mam nadzieje ze to byl tylko pojedynczy wypadek i ze po oddaniu z serwisu nie bedzie sie wiecej psul ;/
ziomiwan - Nie Paź 26, 2008 19:30

Nie mów hop ;) ale na Twoim miejscu pogonił bym ją odrazu po powrocie z serwisu.
Pozdrawiam

Damiano26 - Nie Paź 26, 2008 19:48

No wlasnie o to chodzi ze niemoge bo dostalem ja w prezencie. I jak by to wygladalo jak odrazu bym ja sprzedal ;p
darkgee - Pon Paź 27, 2008 17:46

Taki prezent z którym są same problemy to można sobie o kant tyłka potłuc. Ja na twoi miejscu to bym się jej pozbył w pizdu.
ziomiwan - Pon Paź 27, 2008 20:10

Więc wytlumaczysz dlaczego to zrobiles i tyle ;)
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group