To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Co poza iPhonem ?????????????????

grischa17 - Nie Paź 05, 2008 16:27
Temat postu: Co poza iPhonem ?????????????????
Witajcie,

Pojawiają się powoli konkurenci iPhona... Straciłem trochę kontrolę nad tym, co w ogóle konkurencją jest... :)
Co Waszym zdaniem z lepszych i gorszych produktów jest konkurencją i jakie są "plusy" i "minusy" poszczególnych modeli..., z których jesteście zadowoleni, a które stanowią niemiłe zaskoczenie...?...

pozdrawiam
grischa

ziomiwan - Nie Paź 05, 2008 17:03

Napewno wart polecenia Samsung Omnia który jest dużo lepszy od iPhona. Aaaale może sprecyzuj bardziej swoje pytanie i powiedz nam czego szukasz. Czy dotykowca, czy telefonu który ma multum fukncji?
Pozdrawiam

grischa17 - Nie Paź 05, 2008 17:11

Chodzi o telefony z dotykowym wyświetlaczem.
Jest iPhone, Omnia...ale co jeszcze...? i jakie poszczególne modele swoimi parametrami górują nad resztą...?

darkgee - Nie Paź 05, 2008 18:06

Jest jeszcze wspaniały Htc Touch Diamond/Pro. Według mnie jest on najlepszy z dotykowców jakie wyszły ostatnio. Jest najładniejszy i ma najlepsza obsługę panelu dotykowego.
Sewcio - Nie Paź 05, 2008 22:35

wlasciwie to pod uwage to sie bierze wlasnie tylko Omnie i Diamonda, reszta nie jest zbytnio warta wzmianki
niedobradzidzia - Pon Paź 06, 2008 13:28

Poważną wadą HTC Touch Diamond jest bateria. Trzyma bardzo krótko, pojemność jest za mała jak na taki telefon. Co jakiś czas też lubi zwisać.
ziomiwan - Pon Paź 06, 2008 17:36

Osobiście nie wybrałbym htc diamond ale różne są gusta. Tu masz omnie, htc i iPhona na jednym zdjęciu ;) http://farm4.static.flick...f2c505c.jpg?v=0
Do tego masz:
Samsung f700, f500, f490, f480, i780
LG PRADA, ku990, RS20 (?) ,

Niewiem jak jest z nokiami. Ale z tych lepszych to firmowo to będzie chyba tyle. Jeszcze ktoś może dopisze jakieś htc itd bo ja się na nich nie znam.

Do tego dochodzi mnóstwo różnych chińskich podróbek :) mogę też Ci je wymienić jeśli chcesz.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group