To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - samsung u900 czy f480

KuroKaze - Nie Wrz 28, 2008 19:57
Temat postu: samsung u900 czy f480
bardzo proszę o poradę. Nie mogę się zdecydować na wybór telefonu: czy samsung u900 soul czy samsung f480 tocco. Intereuje mnie najbardziej multimedialna strona telefonu - w szczególności muzyka. proszę o pomoc!! ;)
ziomiwan - Nie Wrz 28, 2008 21:13

U900 ma super design, bardzo dobry aparat foto, mp3 gra bardzo ładnie i głośno tak jak w f480. Telefony mają podobne funkcje z tym że f480 ma dotykowy wyświetlacz a soul nie. Osobiście wybrałbym samsunga soul. Bardziej mi się podoba, dużo bardziej i jest dla mnie o niebo ciekawszy.
Pozdrawiam

KuroKaze - Pon Wrz 29, 2008 15:56

a jak z odtwarzaczem muzycznym - czy naprawdę jest zupełnie taki sam??
darkgee - Pon Wrz 29, 2008 16:49

Odtwarzacz różni się tylko wyglądem, ale jest to spowodowane tym, że w F480 jest on przystosowany do dotykowego ekranu.
ziomiwan - Pon Wrz 29, 2008 21:01

Odtwarzacze są pewnie takie same i różnią się tylko wyglądem jak już napisał darkgee, odtwarzacze w samsungach są ładne i dobrze grają ;) tj. nie wieszają się, są proste w obsłudze itd itp..
Soul wydaje mi się lepszy dlatego że niema dotykowego ekranu ale jeśli chcesz dotykowy to napewno f480 będzie idealnym rozwiązaniem :)
Pozdrawiam

Sewcio - Pon Wrz 29, 2008 22:41

soul daje sie sprawniej obslugiwac z racji braku dotykowego wyswietlacza, graja dokladnie tak samo wiec to tylko kwestia tego czy wolisz dotykowca czy klasyczny telefonik


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group