To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - kłopot Era Tandem i siemens c65

paprika_korps - Czw Wrz 25, 2008 23:55
Temat postu: kłopot Era Tandem i siemens c65
Witam

mam pewien kłopot związany z usluga Era Tandem (dwie karty tego samego numeru w 2. telefonach) i siemensem c65. Jedna karte posiadam w innym telefonie, druga zamonotowana w siemensie w samochodzie (specjalna łapka, do ktorej podlaczony jest siemens, dzieki temu mam dostep do wszystkich opcji z poziomu konsoli auta) . Konkretna karte aktywuje sie dzwoniac pod specjalny numer - 1 sygnał i karta jest aktywna.
Problem jest taki :
Otoz co chwile blokują się rozmowy wychodzace z siemensa (na wyswietlaczu pojawia sie "usługa nieaktywna"), moge odbierac rozmowy i smsy. Problem znika po przełożeniu tej karty do jakiegokolwiek innego telefonu.

Może ktos spotkał sie z ta sytuacja z tym samym lub innym telefonem ??? dzieki za pomoc

niedobradzidzia - Pią Wrz 26, 2008 16:41

Nie ustawiałeś czegoś z rozmowami w Siemensie? Spróbuj wrócić do ustawień fabrycznych. Dziwna przypadłość, nie spotkałam się z czymś takim.
ziomiwan - Pią Wrz 26, 2008 19:09

Siemensy to dziwne telefony w większości żyjące własnym życiem ;) . Raz chodzą dobrze raz źle. Wszystkie chyba modele były wadliwe. Może pomóc przywrócenie ustawień fabrycznych ale nie musi... Może zasięg mu znika? To często zdarzało się w siemensach... Jeśli zmiana ustawień na fabryczne nie pomoże to wtedy albo przejdź się do komisu żeby spróbowali naprawić albo nowy telefon...
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group