To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Dotykowce !! Samsung F480 vs LG KU990 Viewty

RyanPL - Pon Wrz 08, 2008 21:30
Temat postu: Dotykowce !! Samsung F480 vs LG KU990 Viewty
Witam

Konczy mi sie umowa i chce zakupic nowy telefon.

Samsung F480
LG KU990 Viewty
Interesuja mnie te dwa egzemplarze i tu pytanie do was, ktory z w/w jest lepszy.

Cena nie gra roli, poniewaz obydwa beda kosztowaly tyle samo.
Sa to telefony z gola oddmienne niz ten, ktory obecnie posiadam, czyli siemens m35 :D
Chce miec dobry aparat i w miare "mocny" telefon.

Prosze was o wskazanie mi dobrego aparatu, z gory wielkie thx.

pozdrawiam

ziomiwan - Wto Wrz 09, 2008 10:33

Oba mają podobne fukcje ale F480 obsługuje większe karty pamięci bo aż do 8gb a KU990 tylko do 2gb. Poza tym lg bardzo się rysują a samsungi w tej kwestii są dużo bardziej wytrzymałe.
Polecam F480
Pozdrawiam

darkgee - Wto Wrz 09, 2008 15:13

Ja się zgadzam z kolegą i polecam Samsunga. Nie dość, że ładniejszy (wg mnie) to jeszcze działa o wiele lepiej (chociaż platforma podobna).
Sewcio - Śro Wrz 10, 2008 21:32

zdecydowanie samsung, mialem lg i strasznie narzekalem, a to sie wieszal, a to calkiem wylaczal, net strasznie krzaczyl no i bateria...okolo 15 godzin bez dzownienia :/ bierz samsunga, przynajmniej marka sprawdzona
Diorek - Wto Wrz 16, 2008 21:19

jak jesteś na emeryturze i masz czas na czekanie i otwieranie się aplikacji to bierz LG:D
MaciaSS - Śro Wrz 17, 2008 10:32

Witam serdecznie,
Szczerze polecam Samsunga, dużo fajniejszy i sprytniejszy telefonik..bardziej dopracowany.. a co do LG..mhhh..nie polecam..zamula z deka, no i chyba gorzej wygląda..
Pozdrawiam :cool:

Sewcio - Pon Wrz 29, 2008 22:38

wyglad to wiadomo kwestia indywidualna ale jesli chodzi o obsluge i predkosc pracy to lg odpada w przedbiegach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group