To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - SH-D500 - uzywanie bluetooth

emil-z - Nie Wrz 07, 2008 12:49
Temat postu: SH-D500 - uzywanie bluetooth
Witam,
próbuje przesłać plik mp3 na telefon komórkowy z komputera podczas próby uwierzytelniania na wyświetlaczu telefonu pokazuje się informacja: "PassKey to SIEMENS" - i trzeba wpisać kod 4 cyfrowy - problem w tym, ze ja nie mam pojęcia jaki - czy można to jakoś zmienić - czy ktoś mógłby powiedzieć mi co zrobić w takiej sytuacji?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam - Emil.

darkgee - Nie Wrz 07, 2008 20:31

Nie ma ustalonego z góry kodu. Wpisujesz np. 1111, a w drugim telefonie/komputerze musisz wpisać to samo.
emil-z - Pon Wrz 08, 2008 03:37

bardzo dziękuję
darkgee - Pon Wrz 08, 2008 17:57

Pytaj się w przyszłości jak będziesz miał jeszcze jakiś problem. My pomożemy.
emil-z - Pon Wrz 08, 2008 18:17

Jeśli tak, to...
Mam telefon Samsung SGH-D500 i przymierzam się do zmiany obudowy, ale ktoś powiedział mi, że lepiej tego nie robić bo w tym modelu wszystko jest klejone wiec można bardzo łatwo uszkodzić jakieś podzespoły. Czy jest może jakiś portal, gdzie mógłbym sobie ściągnąć taką formę "instrukcji" jak zrobić to poprawnie.

darkgee - Pon Wrz 08, 2008 19:27

Tu
Kod:
http://pl.youtube.com/watch?v=2dnO8GTX3G0&feature=related
masz filmik jak to zrobić, ale prawdę mówiąc na twoim miejscu nie zabierałbym się za to, tylko poszedł z tym do komisu gdzie za taką usługę będą chcieli tylko kilka złotych.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group