To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - !!!!PILNE!!!! PROSZE O POMOC !!!! TELEFON BIUROWY

bmarcin2 - Pon Sie 25, 2008 16:47
Temat postu: !!!!PILNE!!!! PROSZE O POMOC !!!! TELEFON BIUROWY
Chciałbym sobie kupić telefon, który by miał funkcje przede wszystkim biurowe, chociaż mogą też być i inne. Nie jestem ograniczony finansowo.
Moje propozycje:
-Era MDA AMEO
-Nokia N95 8GB
-Sony Ericsson P1i
-Era MDA Vario

Prosze doradźcie mi, który powinienem wybrać. Może zaproponujecie jakieś inne modele.
Z góry dziękuje

ziomiwan - Pon Sie 25, 2008 22:26

MDA Vario nie jest dobrym telefonem. Brat miał ten telefon i jedynie narzekał na niego. Wolno chodzi i zawiesza się.
SE jest nieciekawym telefonem samym w sobie. I słabym ogólnie.
N95 jest chyba faworytem tych telefonów, jednak kosztuje swoje. Jest dość ładny i ma multum różnych różności.
AMEO jest ogromny... Jeśli masz w walizkę w której będziesz go nosił to jest nawet ciekawą propozycją i ma mocny procesor więc nie powinien "zamulać".
Do tego polecałbym jeszcze Samsunga i780 który jest naprawdę dobrym telefonem z windowsem.
I może ASUS P750 dobry smartphone.
I to chyba będzie na tyle. Ktoś jeszcze może ma jakieś propozycje
Pozdrawiam

bmarcin2 - Wto Sie 26, 2008 10:35

A co powiecie o iphone 3G? Podobno można zainstalować funkcje biurowe i "office'a". Co by było lepsze iphone 3G czy Nokia N95 8GB czy SE P1i?
Prosze doradźcie!
Z góry dziękuje

ziomiwan - Wto Sie 26, 2008 11:06

Jeśli już to weź n95 8GB, iPhone nie jest niczym wyjątkowym i nie jest wart ani trochę swojej ceny i cały dotykowy wyświetlacz nie jest przyjemny w pisaniu. To MDA AMEO jest całkiem całkiem chyba jeśli chodzi Ci o funkcje biurowe i myśle że byłbym najodpowiedniejszy jednak minusem jest jego wielkość.
Pozdrawiam

Sewcio - Wto Sie 26, 2008 19:44

moze dodam do tego zestawienia HTC Diamond oraz Samsung Omnia.
ziomiwan - Wto Sie 26, 2008 21:13

HTC Diamond hmm nie bardzo pasuje do wymagańbmarcin2, omnia bardziej ale nie htc.
Pozdrawiam

korad30 - Wto Sie 26, 2008 22:17

siema
tak moim zdaniem najlepszy z wymienionych fonów z aplikacjami biurowymi to nokia n95 8GB
choć zapewne będzie mulić
pozdro:)

bmarcin2 - Czw Sie 28, 2008 10:35

A co powiecie o Sony Ericsson Xperia X1? Ktoś może wie kiedy on mniej więcej będzie w Polsce?
darkgee - Czw Sie 28, 2008 10:45

Telefon ma się pojawić w okolicy świąt Bożego Narodzenia, ale na razie nic więcej nie wiadomo.
ziomiwan - Czw Sie 28, 2008 22:30

Widziałem tylko zdjęcia tego telefonu i funkcje i jest hmmm strasznie zabawkowy wygląd, funkcje są śmieszne, aparat tylko 3mpx przy cenie 2100zł. Ogólnie telefon niewart swojej ceny i jest badziewny jak i każdy inny se.
Pozdrawiam

Diorek - Pią Sie 29, 2008 18:39

więc na Twoim miejscu odrzuciłbym od razu SE P1 - beznadziejne klawisze i ogólnie lypa straszna...
Iphone - dobry chwyt marketingowy:)
Nokia N95 - jesteś "ograniczony" bo symbian....
Samsung Omnia - ciekawa propozycja i duże możliwości od dzisiaj się nim bawię i robi wrażenie... Ciekawe czy dostanie jakieś zawieszki jak wejdzie w obroty:P:P
HTC - nie wiem dlaczego nie pasuje do tego ale też godny uwagi...
Zastanów sie nad Omnią bo stosunkowo niewiele kosztuje a daje dużo możliwości:)

Sewcio - Pon Wrz 01, 2008 11:31

ewentualnie mozesz pomyslec o jakims modelu Blackberry, tylko chyba nie ma za wielu dostepnych w polskich sieciach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group