To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon do 600zł

brzyt - Wto Sie 19, 2008 17:03

witam forumowiczów :)
mam taki sam problem, więc nie będę zakładał nowego tematu. chcę kupić telefon do ~600 zł. najbardziej zależy mi na tym, aby dało się nagrać dobrej jakości filmiki. zastanawiałem się nad nokią n73 jednak mam dłonie drwala (duże dłonie i grube paluchy), a spotkałem się już z opiniami, że klawisze w tym modelu telefonu są bardzo blisko siebie. srednio podoba mi sie pomysl, ze bede przez 30 min pisal smsa ;)

bardzo prosze o jakies propozycje. telefon chce kupic nowy i poza aparatem chcialbym, zeby byl w miare szybki i bateria nie padala co 2 dni (tutaj kolejny minus dla noki z serii n)

moze g600?

darkgee - Śro Sie 20, 2008 15:00

Wybieraj coś z samsungów, bo one mają jedne z lepszych kamer w telach. A G600 będzie dobrym wyborem.
ziomiwan - Śro Sie 20, 2008 16:32

Dokładnie jeśli chcesz dobry aparat/kamere w telefonie to w tej cenie chyba najlepszy będzie G600 z 5mpx i świetną jakością zdjęć i nieco gorszą choć nadal dobrą jakością filmików. Chyba że poszperasz coś jeszcze i znajdziesz coś co Cię zaciekawi to z chęcią pomożemy Ci wybrać coś dobrego :)
Pozdrawiam

brzyt - Śro Sie 20, 2008 18:27

wyczytalem kilka recenzji o tym telefonie i spotkalem duzo opinii, ze komorka trzyma bardzo krotko (nawet 2 dni). co sadzisie o d900i. zalezy mi glownie na funkcjonalnym telefonie, a nie na jakis szmerach-bajerach, z ktorych pewnie i tak nie bede korzystal ;)
ziomiwan - Śro Sie 20, 2008 21:29

D900i podobno jest nie za ciekawy, cichy czy coś ale poza tym jest ok, ma duży wyświetlacz, dość duże przyciski, funkcjonalny i ogólnie jest ok. G600 jest słaba bateria jeśli piszesz jakieś 200smsów dziennie, wtedy naprawdę trzyma 2dni- dwa i pół maksymalnie. Te szmery bajery mało komu się przydają szczerze mówiąc ale jak są to są ;) . Z wytrzymałą baterią w czasach gdy telefony naładowane są ogromem przeróżnych funkcji będzie trudno... Chyba że dokupisz jakąś nową o większej pojemności.
Pozdrawiam

brzyt - Czw Sie 21, 2008 21:20

dzieki wielkie :) mozecie jeszcze cos zaproponowac?
ziomiwan - Pią Sie 22, 2008 01:36

Poszperaj sobie na allegro czy gdzie tam chcesz i napisz co Cię zaciekawiło a napewno pomożemy Ci w wyborze ;)
Pozdrawiam

brzyt - Pią Sie 22, 2008 18:02

chyba sie zdecyduje na ten g600. mam jeszcze tylko jedno pytanie odnosnie wspomnianego przez Ciebie allegro. w sklepach internetowych ceny tego samsunga dochodzą do 1700 zł, a na allegro mozna go kupic za niecałe 600. zastanawiam sie, czy sprzedawcy kupuja go np. w anglii, czy usa i spzedaja w polsce, czy moze jest to jakis walek?
nie obawiam sie, ze dostane kartofle zamiast telefonu, ale np tego, ze obudowa bedzie gorzej wykonana, lub bateria bedzie miala załosną zywotnosc.
mozecie cos poradzic? zdazaja sie "wadliwe modele" sprzedawane na allegro?

ziomiwan - Pią Sie 22, 2008 22:15

Nie nie nie nie. Nie masz co się martwić kupując na allegro. To są te same telefony które są w salonach gsm. Niczym się nie różnią, bo nawet nie mogą. A są tańsze bo taki już jest rynek ;) kupujesz/dostajesz w abonamencie i chcesz sprzedać jak najszybciej, a i tak nie jesteś stratny na sprzedaży. Dlatego lepiej kupić na allegro niz w salonie lub sklepie z telefonami. Kupuj śmiało na allegro, zaoszczędzisz pieniądze a będziesz miał to samo co w salonie za 1700zł ;)
Kupowane są w Polsce, tzn najczęściej właśnie to te co ludzie dostają z salonu, niektóre są też z Anglii albo stanów ale wtedy masz przeważnie napisane na aukcji. A jeśli nie to sprzedawca musi Cię o tym poinformować.
A G600 to naprawdę dobry telefonik i nie będziesz raczej żałował tego zakupu :)
Pozdrawiam

brzyt - Pią Sie 22, 2008 22:31

dzieki wielkie :)
ziomiwan - Sob Sie 23, 2008 10:37

Niema za co :) . W razie jakiś problemów itp. pisz na forum, a napewno ktoś Ci pomoże :)
Pozdrawiam :smile:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group