To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Co wybrać?

so_high - Wto Lip 29, 2008 20:30
Temat postu: Co wybrać?
Zamierzam kupić sobie nowy telefon i już zrobiłem duży przesiew, zostały mi do wyboru 3 modele spełniające moje oczekiwania :cool: , a są to Nokie: N78, N81 i N82.

Chciałbym żebyście się wypowiedzieli (osoby mające te fony, czy obczajone w temacie), który jest najlepszy, wiadomo że będzie to subiektywna ocena, bo każdy zwraca uwagę na co innego (wygląd, cena, funkcjonalność), więc prosiłbym żeby było uargumentowane: co jest na plus, a co na minus w porównaniu między nimi.

MaciaSS - Wto Lip 29, 2008 21:40

Witam serdecznie,
..z modeli które podałeś bez wahania wziołbym N82..dobra elektornika, przemyślana i dobra płyta główna. Z podanych modeli jest to najbardziej dopracowany telefonik i będzie najmniej awaryjny z nich wszystkich..mimo tego, że wszystkie są na Symbianie..
Pozdrawiam :cool:

Diorek - Śro Sie 20, 2008 17:24

warto zastanowić się nad czymś innym - symbian w Nokii jest straszny:/ Może lepiej coś z Windows Mobile:) więcej możliwości:)
darkgee - Czw Sie 21, 2008 14:45

Polecam ci to samo co MaciaSS, jednak pod warunkiem, żę nie będzie ci przeszkadzała dosyć oryginalna klawiatura.
Sewcio - Pon Sie 25, 2008 20:49

ja moge polecic N81, mam ja jako sluzbowy juz jakis czas i zadnych problemow, choc nie ukrywam ze moglaby chodzic szybciej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group