To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Przekazywanie połączeń

lazanek - Wto Lip 29, 2008 19:44
Temat postu: Przekazywanie połączeń
Witam

1. Chciałem sobie z telefonu na karte przekazać połaczenia gdy nie odbieram na drugi telefon z abonentem i niestety mam komunikat usluga niedostepna? Czy jest jakis sposob na to? Nie usmiecha mi sie chodzic z dwoma telefonami.

2. Podobno jest jakis sposob aby bez problemu polaczyc sie z telefonu na karte z obcego Panstwa do Polski, w zeszlym roku mialem duze problemy, dzialaly sms i polaczenia przychodzace.


Prosze Was o pomoc

Pzdr

Adam

MaciaSS - Wto Lip 29, 2008 21:41

Witam serdecznie,
Jaki masz model telefonu..i w jakiej sieci masz karte ??
Pozdrawiam :cool:

lazanek - Śro Lip 30, 2008 08:56

MaciaSS napisał/a:
Witam serdecznie,
Jaki masz model telefonu..i w jakiej sieci masz karte ??
Pozdrawiam :cool:



Telefon na karte ( Nowe Orange Go ) to Nokia N95 i z niego chcialem przekazac polaczenia gdy nie odbieram na telefon firmowy Nokia 3310. Jest to mozliwe??

pepi - Śro Lip 30, 2008 18:23

lazanek napisał/a:

Telefon na karte ( Nowe Orange Go ) to Nokia N95 i z niego chcialem przekazac polaczenia gdy nie odbieram na telefon firmowy Nokia 3310. Jest to mozliwe??


Raczej nie.
Jeśli w orange tego Ci nie zrobią, to wątpię, że coś zdziałasz.

MaciaSS - Śro Lip 30, 2008 21:49

Witam serdecznie,
..tak jak napisała PEPI..nie ma takiej możliwości..nie uda Ci się tego zrobić, a tym bardziej nie licz na marne Orange..
Pozdrawiam :cool:

lazanek - Czw Lip 31, 2008 13:20

MaciaSS napisał/a:
Witam serdecznie,
..tak jak napisała PEPI..nie ma takiej możliwości..nie uda Ci się tego zrobić, a tym bardziej nie licz na marne Orange..
Pozdrawiam :cool:



A jest jakas mozliwosc zeby nie latac z dwoma telefonami? Odpada Samsung na 2 karty?

ziomiwan - Czw Lip 31, 2008 14:25

Jedynie telefon na dwie karty lazanek, innej możliwości niema. Albo zostawiać jeden w domu ;)
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group