To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - MixPlus

korad30 - Pią Lip 25, 2008 17:45
Temat postu: MixPlus
mam mixa i telefon zepsuł się już poraz drugi oddałem go do naprawy gwarancyjnej i pytam się czy dostanę telefon zastępczy baba powiedziała że niema i teraz karta leży w szafce a żęby konto doładować musze pożyczać telefon a naprawa trwa 21dni

czy ona musi dać mi telefon zastępczy :?:

prosze o odpowiedź :roll:

ziomiwan - Pią Lip 25, 2008 22:09

Z tego co wiem, również własnego doświadczenia w orange to nie zawsze dają telefon zastępczy. Zależy od tego czy mają takowy na stanie.
Sam czekałem miesiąc na telefon który dałem im do naprawy i nie dali mi zastępczego bo powiedzieli że aktualnie nie mają.
Orange to kompletna porażka jak już wiele razy mówiłem.
Pozdrawiam

niedobradzidzia - Nie Lip 27, 2008 16:37

ziomiwan napisał/a:
Z tego co wiem, również własnego doświadczenia w orange to nie zawsze dają telefon zastępczy. Zależy od tego czy mają takowy na stanie.
Sam czekałem miesiąc na telefon który dałem im do naprawy i nie dali mi zastępczego bo powiedzieli że aktualnie nie mają.
Orange to kompletna porażka jak już wiele razy mówiłem.
Pozdrawiam

Tak, ale kolega pisze o Plusie. Orange jest pod tym względem lepsze, ponieważ jak mają, to dadzą, a Plus całkowicie olewa klientów i w ogóle nie daje telefonu zastępczego, co jest karygodne bo są osoby, które wciąż muszą być pod telefonem. I jak tu nie mieć telefonu awaryjnego w szafce? Ech...

ziomiwan - Nie Lip 27, 2008 18:10

Tu się mylisz niedobradzidzia, albo w ogóle nic nie wiesz na ten temat... Każdy salon (no prawie każdy) ma na stanie ze 2zastępczaki (wiem bo koleżka pracował kiedyś w salonie plusa oraz orange nieco później). Dają je przeważnie tym którzy płacą najwyższy abonament. A jakiegoś gniota każdy powinien mieć w domu na zapas, gdyby coś się stało z tym którego się używa.
Pozdrawiam

niedobradzidzia - Nie Lip 27, 2008 20:36

ziomiwan, tak się składa, że mój wujek kupił jakąś nokię w salonie Plusa, płacił najwyższy abonament dla firm i nie dostał zastępczego bo żałowali mu :/ Totalny bezsens.
ziomiwan - Nie Lip 27, 2008 22:36

niedobradzidzia, niema czegoś takiego jak żałowali mu. Jeśli mieliby ten telefon i rzeczywiście ten wujek płaciłby ten najwyższy czy też średni abonament to napewno daliby mu telefon zastępczy. Żałowanie nie jest w interesie pracownika salonu, jeśli ma to daje, chyba że ktoś nie powie że chce.
I kończmy tą dyskusje bo robi się z tego pogawędka.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group