To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - poszukuje telefonu dla mamy- pomocy

kubek92 - Sob Lip 12, 2008 22:52
Temat postu: poszukuje telefonu dla mamy- pomocy
jestem nowy na forum a to moj pierwszy temat jak i post. jak w temacie poszukuje telefonu dla mamy. oto moje kryteria:
1. cena - do 1000 zl.
2. firma- nokia, samsung, sony ericson, motorolla lub lg
3. z wbudowanym aparatem, z mp3 i ze slotem na karte pamieci
4. najlepiej zeby bateria dlugo trzymala
5. telefon z klapka lub slider

z gory wielkie dzieki

niedobradzidzia - Nie Lip 13, 2008 12:52

Nokie są fajne, ale dajcie sobie spokój z SE i Motorolą.
Z Samsunga mogę Ci polecić:
- Samsung E250: śliczny kobiecy telefonik
- Samsung g810 też jest spoksowy
Z Nokii nie wiem co by tu polecić. Chyba że Nokię 6500 Slide.

ziomiwan - Nie Lip 13, 2008 23:14

E250 hmm odradzam skoro ma tyle dobrych telefonów do wyboru w tej cenie.
Może mega super fajny u900 soul?? Telefon ma wszystko co chcesz a nawet powiedziałbym że dużo więcej. A poza tym jego design, przepiękny telefonik, jedyny w swoim rodzaju.
g810 nie w tej cenie choć jest też mega. Ale G800 równie fajny rozsuwany telefonik który napewno spodoba się mamie.
I450 nieco muzyczny telefonik z super jakością mp3.
Myśle że te telefony są najbardziej warte uwagi.
Pozdrawiam

kubek92 - Pon Lip 14, 2008 23:28

a co powiecie o motoroli k1, v3x, samsungu j600, l760. Wyglądają ladnie bo dzisiaj bylem w sklepie i te mi sie spodobaly. z tych ktore polecacie to widzialem tylko e250. a jesli cos jeszcze sensownego jest w nizszej cenie jak np. 500 czy 600 zl to tez piszcie bo moja mama to i tak pewnie z tych wszystkich bajerow korzystac nie bedzie. facet w sklepie mowil ze k1 jest dobra i ma dobra baterie ale wiecie wole posluchac opini innych ludzi.
ziomiwan - Wto Lip 15, 2008 00:09

K1 nie bierz... Słaby i awaryjny telefon z tego co znajomi mówili. Koleżanka go ma i narzeka nieco na niego. Już o niebo lepszy jest e250, l760 jest całkiem niezłym telefonikiem wytrzymałym i myślę że wystarczający dla mamy.
V3x też fajny telefon ale chyba trochę przyduży dla kobiety moim skromnym zdaniem. Może U600 albo U700 samsunga?? Bardzo fajne telefony.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group