To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - nowy telefon do 500zł

billy kidd - Nie Lip 06, 2008 17:33
Temat postu: nowy telefon do 500zł
Siemanko
Szukam nowego tel do 500zł, zapewne na allegro

Oto, czego szukam:
- najchętniej Nokia, ewentualnie SE lub Samsung
- porządny aparat
- dobra jakość mp3
- dobra wytrzymałość
- mile widziana trochę większa pamięć

z góry dzięki

ziomiwan - Nie Lip 06, 2008 21:49

Z Samsungów mogę Ci polecić:
U600- U700 - bardzo fajne telefony, muzyczka gra bardzo dobrze, aparacik robi dobrej jakości zdjęcia, wytrzymałe. Pamięć zależna od karty pamięci.
E840- bardzo ładny telefonik. mp3 gra ładnie aparat 2mpx i robi ładne zdjęcia. Ogólnie fajny telefonik i niezły design.
Możesz wyrwać też używane i600.
G600- według mnie super telefon z wszystkimi potrzebnymi funkcjami i wytrzymały.
Muzyczny F250- myzczka gra wyśmienicie z tego co zauważyłem.
D900i- jego temat był już poruszany wiele razy na forum więc jeśli Cię zainteresuje to poszukaj. Ale telefonik jest fajny według mnie.
x820- cieniutki samsung z aparatem 2mpx i ogólnie telefonik daje rade. Mam podobnego do niego z370 i jestem zadowolony tyle że z370 ma 3g.
Z samsungów to chyba tyle. Z innych marek ktoś inny Ci pewnie opisze kilka modeli.
Pozdrawiam

billy kidd - Śro Lip 09, 2008 13:10

dzięki, chociaż do Samsungów jakoś za bardzo przekonany jestem, ale może spróbuję. Jakieś propozycje co do innych marek?

Myślałem nad SE k800i albo k770i, albo Nokią N70 (na 73 chyba nie starczy hajsu). Hmm... chyba za dużo tych telefonów do wyboru

MaciaSS - Śro Lip 09, 2008 18:13

Witam serdecznie,
..dozbieraj troche monet i kup N73 - mega fajny telefonik :) .
Co do SE i N70 - porażka :(
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group