To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Jaki najszybszy Samsung z Symbianem?

niedobradzidzia - Pią Cze 27, 2008 13:22
Temat postu: Jaki najszybszy Samsung z Symbianem?
Witajcie. Piszę w imieniu koleżanki, która chciałaby zakupić Samsunga z Symbianem, ale ma być szybki bo jest strasznym cholerykiem i rzuca o ziemię wszytskim. Niestety, ale ta odpowiedzialność spadła na mnie, więc proszę, pomóżcie mi. Z góry dziękuję i pozdrawiam,

niedobradzidzia :-)

ziomiwan - Pią Cze 27, 2008 23:57

Z tego co mi wiadomo i co widziałem to wszystkie samsungi z symbianem są szybkie, tzn chodzą tak jak powinny. Samsung zanim wprowadził symbiana do telefonów, dopracował wszystko tak aby chodziło jak należy. Więc jeśli już to wypisz modele z symbianem a my pomożemy wybrać najlepszy.
Pozdrawiam

MaciaSS - Sob Cze 28, 2008 01:09

Witam serdecznie,
Dokładnie..Samsung dobrał odpowiednio elektronike i dobrze wykombinował z nowymi modelami..telefoniki naprawdę dobrze śmigaja na Symbianie..kwestia tylko który model Ci się podoba..daj znać..a coś wymyślimy ;)
Pozdrawiam :cool:

niedobradzidzia - Sob Cze 28, 2008 13:40

Witajcie, dziękuję bardzo za zainteresowanie tematem. Zdam się na Was - fachowców i doradzcie mi. Nie mam upatrzonych konkretnych modeli, więc możecie śmiało rzucać propozycje. Chciałabym by Symbian chodził sprawie, telefonik był w miarę ładny no i przydatny. Liczę na Waszą pomoc. Serdecznie dziękuję :-)
ziomiwan - Sob Cze 28, 2008 21:48

Modele z symbianem to chyba wszystkie modele serii " i " i jeszcze kilka innych. Więc najpierw je przejrzyj albo podaj cene w jakiej ma się znajdować ten telefonik.
Pozdrawiam

niedobradzidzia - Wto Lip 01, 2008 14:11

Koleżanka kazała wspomnieć, że cena nie gra roli, więc możecie rzucać fajne propozycje, a my coś wybierzemy :)
ziomiwan - Wto Lip 01, 2008 19:50

i780 - tyle że z widowsem
g810 - to jest poprostu cudo... nic dodać nic ująć. Ma wszystko czego tylko możesz zapragnąć.
SGH-i560, SGH-i550, i450,
Mniej więcej chyba to tyle.
Brać wybierać i niczego nie żałować hehe ;)
Pozdrawiam

niedobradzidzia - Sob Lip 05, 2008 14:29

Serdecznie dziękujemy za pomoc. Wybrałyśmy Samsunga g810 i jest super! Koleżanka bardzo zadowolona, a zaznaczam, że jest wymagająca i cholerykiem. Pozdrawiam :)
ziomiwan - Sob Lip 05, 2008 22:03

No to bardzo się ciesze :) ). Niech napisze później coś o nim, jak się sprawuje i co jest nie tak w nim. W razie pytań oczywiście służymy pomocą :)
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group