To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - naprawa rozsuwanej klapki

tantal666 - Pon Cze 23, 2008 14:55
Temat postu: naprawa rozsuwanej klapki
witam
koleżance wypadł z torebki samsung L-760. wszystko jest ok, działa. nawet się zbytnio nie porysował. problem w tym, że górna, wysuwana część jest bardzo luźna. jest to szczególnie widoczne wtedy, gdy telefon jest zsunięty.
powiedzcie mi jaki byłby koszt naprawy? i jaka jest skuteczność takich napraw?
dziękuję

ziomiwan - Pon Cze 23, 2008 20:18

Koszt naprawy zależny jest od danego komisu/serwisu zajmującym się takimi rzeczami ale myślę że kosztuje to w granicach 40zł.
Pozdrawiam

MaciaSS - Śro Cze 25, 2008 22:24

Witam serdecznie,
..jeżeli masz specjalne śrubokręciki dokręcisz to sam :)
..a w komisie wezmą za to od 10 do 25 złotych ;) ..tak jak napisał ziomiwan..zależy gdzie i u kogo ;)
Pozdrawiam :cool:

tantal666 - Czw Cze 26, 2008 00:30

a jak to można samemu dokręcić? może mały instruktarz krok po kroku. bo ja spec od śrubokrętów nie jestem, a jakbym jej zepsuł ten telefonik, to by mnie chyba zabiła! :???:
MaciaSS - Czw Cze 26, 2008 14:21

Witam serdecznie,
A jakie śrubki tam masz na zwykły "krzyżak" czy na torksy ? Jeżeli zwykły krzyżak, to musisz miec drobny śrubokręcik - zegarmistrzowski ;) i dasz rade bez problemu. Natomiast jeżeli jest torks, to musisz sprawdzic jaki..dokładnie jakie T ??
Pozdrawiam :cool:

tantal666 - Pon Cze 30, 2008 21:37

krzyżak
MaciaSS - Wto Lip 01, 2008 14:34

Witam serdecznie,
..musisz zmotać sobie "zegarmistrzowski krzyżak" i bardzo delikatnie przykręcić luźne śrubki ;) ..dasz sobie rade, ale bez pośpiechu i bez energicznych ruchów, a będzie dobrze :) :) :)
Pozdrawiam:cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group