To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - blokada dostepu do skrzynki sms

naukowiec - Sob Cze 07, 2008 15:44
Temat postu: blokada dostepu do skrzynki sms
Witam. Potrzebuję Państwa pomocy. Tak jak w temacie.... proszę o podanie modeli telefonów z taka funkcją jeżeli oczywiście ktoś z Państwa takie zna.
naukowiec - Nie Cze 08, 2008 14:14

Brak odpowiedzi oznacza że nie ma takich modeli telefonów?
niedobradzidzia - Nie Cze 08, 2008 14:43

naukowiec napisał/a:
Brak odpowiedzi oznacza że nie ma takich modeli telefonów?

Miałam sporo telefonów i w żadnym nie widziałam takiej opcji. Nawet w tym co mam z Symbianem. Szczerze wątpię, czy jest taka opcja. Na pewno jest blokada hasłem do wejścia do menu, ale o skrzynce odbiorczej sms, niestety wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego. Pozdrawiam,

niedobradzidzia. :-)

naukowiec - Nie Cze 08, 2008 14:49

Do symbiana to wiem że można wgrać jakis program (chyba smartguard) i wtedy mozna sobie zabezpieczać rózne rzeczy według uznania. Podobno sony ericsony mają zabezpieczenie hasłem skrzynki sms ale nie miałem więc może jakis posiadacz sie wypowie.
niedobradzidzia - Nie Cze 08, 2008 14:50

naukowiec napisał/a:
Do symbiana to wiem że można wgrać jakis program (chyba smartguard) i wtedy mozna sobie zabezpieczać rózne rzeczy według uznania.

Całkiem możliwe, ale tym się nie interesowałam, ponieważ nie jest mi to potrzebne. W telefonach z Javą na pewno tego nie ma.

ziomiwan - Pon Cze 09, 2008 00:12

Są takie telefony. Z całą pewnością są ale nie jestem Ci teraz w stanie powiedzieć jakie to modele. Jutro a w zasadzie dziś spróbuję Ci coś znaleźć.
Pozdrawiam

naukowiec - Pon Cze 09, 2008 13:34

byłbym bardzo wdzięczny bo sam szukam i szukam i nic.....
ziomiwan - Pon Cze 09, 2008 16:56

Samsung x700 ma taką opcje. Wiem bo koleżka go miał. A jakie jeszcze? Nie wiem. Napewno jest wiele telefonów z takimi opcjami. A w tym x700 można mieć hasła nawet na foldery z filmikami, zdjęciami itp. I na sms oczywiście.
Pozdrawiam

naukowiec - Pon Cze 09, 2008 17:30

No to jest pierwszy konkret! dzielki wielkie!!! może jeszcze ktos jakis zna?
naukowiec - Pon Cze 09, 2008 21:36

Może jakaś nokia?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group