To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - nokia n95 orange menu

metixo - Pią Maj 23, 2008 19:52
Temat postu: nokia n95 orange menu
zamierzam kupic ww. nokie, jesli będzie miala standardowo wgrane orange menu to mozna je domowym sposobem usunać ? bo bardzo mnie ono drazni... a kupie telefon zapewne z anglii - pisze ze menu pl juz jest ale na zdjeciach widac to razące menu. aha cena dosc przystępna pisze ze oryginał (nowa) made in finland ale boje sie ze wcisna mi jakis badziew na allegro. jak odroznic 'jakis badziew' [podróbe] od oryginalnej ? cena jaka widnieje na aukcji to kup teraz : 900 zł.

Dzięki ; )

darkgee - Pią Maj 23, 2008 20:00

Cena N95 bez dysku 8GB, kraty(jakiejkolwiek) i która jest sprowadzana oscyluje właśnie w granicach 900zł. Podaj link do aukcji to się upewnimy.
MaciaSS - Pon Maj 26, 2008 14:13

Witam serdecznie,
Domowym sposobem nie zmienisz i nie usuniesz menu ORANGE, ale w każdym serwisie - komisie GSM zrobią Ci to od ręki ;) . Co do ceny to tak mniej więcej kosztuje..zależy w jakim jest stanie i co Ci daja do niego..tak jak darkgee..daj linka do aukcji to wykminimy o co kaman ;) ?
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Pon Maj 26, 2008 16:08

W PC Formacie pisali kiedyś jak domowym sposobem usunąć Orange Menu, ale niestety nie mam tego numeru. Trzeba poszukać na internecie. Jak coś znajdę to dam znak.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group