To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - jakiego sony ericssona kupić???

ziomiwan - Śro Maj 28, 2008 22:30

Napewno lepsza od w200i ale nie jest też rewelacyjna ale za tą cenę nie ma co oczekiwać cudów.
Pozdrawiam

krebidas - Czw Maj 29, 2008 12:46

jaja bylem w komisie i telefon już ktoś wykupił i w ziołem używanego se k750i i troche obódowa porysowana ale tel z kartą pamięci kupiłem go za 200zł mam pytanie czy dobry wybrór zrobiłem
darkgee - Czw Maj 29, 2008 14:41

Telefonik trochę stary, ale nadal znam wielu ludzi, którzy mają go i w ogóle nie narzekają. Myślę, że 200zł za k750i to dobra cena.
krebidas - Czw Maj 29, 2008 17:17

a ile bedzie kosztował soft z w800 do k750i
ziomiwan - Czw Maj 29, 2008 17:21

Cena dobra jak za ten telefon, więcej nie jest wart a i za mniej trudno znaleźć. Soft zależy od chlopaczków z komisu/serwisu którzy to robią. Chyba że można samemu w nim zmienić ale niewiem. Skocz do komisu i spytaj ile za to biorą i będziesz miał pewność ;)
Pozdrawiam

darkgee - Czw Maj 29, 2008 20:16

Napisz do mnie na GG, albo na PW to powiem ci jak to zrobić.
krebidas - Sob Maj 31, 2008 08:50

jak zaktualizować soft w k750i ??
darkgee - Sob Maj 31, 2008 12:42

Opisałem ci już to na GG.
krebidas - Sob Maj 31, 2008 13:16

nie doszła do mnie żadna wiadomość od ciebie
darkgee - Sob Maj 31, 2008 14:14

Napisałem ci jeszcze raz na GG i na PW.
Agnieszka46 - Wto Cze 24, 2008 16:30

Witam :)

Mam taka sprawe ze nie wiem ktory tel wybrac, obecnie mam SE k600i a teraz mam do wyboru SE k660i albo SE w880i, jakies rady? ktos ma z Was te tel i moze cos poradzic? przede wszystkim zalezy mi czy oba te tel maja w zestawie kabel USB zebym mogla do kompa podlaczyc?

ziomiwan - Wto Cze 24, 2008 19:15

Ale czy koniecznie muszą to być SE?? Może jednak zastanowisz się nad czymś innym? K660i jest tragiczny... Testowałem go. Na forum masz obszerną opinie na jego temat. A ten W880i to też padlinka z lekka...
Pozdrawiam

Agnieszka46 - Wto Cze 24, 2008 19:42

hmm to mnie teraz załamałes :(

obecnie mam k600i i jest fajny :)

mam do wyboru 4 tel:

SE k660i
SE w880i
NOKIA 6131
SAMSUNG d900i

to na czym mi najbardziej zalezy, z czego najczesciej korzystam w tel(poza oczywiscie sms i dzwonieniem) to: kalendarz(przypomnienia), budzik, czasami jakies mp3 i gry, oczywiscie aparat i koniecznie zebym mogla go podlaczyc do komputera zeby zgrywac fotki czy cos innego... poza tym jeszcze funkacja latarki tez mile widziana hmmm chyba to wszystko ;)

ziomiwan - Śro Cze 25, 2008 20:45

Hmmm nokie z klapką są niezbyt udane.... Dlatego też odradzałbym to ale może ktoś z forum miał ją i napisze o niej coś więcej.
Z telefonów które wymieniłaś według mnie najlepszym wyborem będzie D900i.
Bardzo fajny design, duży wyświetlacz, bateria trzyma dość długo bo około 4dni przy normalnym użytkowaniu i pisaniu dość wielu smsów. Aparat 3,12mpx i robi naprawde ładne zdjęcia, mp3 gra niemal jak z odtwarzacza mp3. Wygodny i przejrzysty kalendarz, budzik też ma i jest dość łatwy w obsłudze. Gierki też obsługuje bez problemu. Podłączenie do komputera jest banalnie proste i napewno sobie z nim poradzisz bez niczyjej pomocy.
Jeśli masz więcej pytań to chętnie pomożemy :)
Pozdrawiam

niedobradzidzia - Pią Cze 27, 2008 13:29

Także uważam, że D900i będzie najrozsądniejszym wyborem, ale
ziomiwan napisał/a:
Podłączenie do komputera jest banalnie proste i napewno sobie z nim poradzisz bez niczyjej pomocy.

z Samsungami ponoć są problemy jeśli chodzi o podłączenie do komputera, więc to jest minus :-/ . Jednak jak masz takie wybór to SE nie bierz, a weź Samsunga, który jest ładny i fajnie się prezentuje w dłoni.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group