To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Pozostałe marki telefonów - CECT P168+? Co o nim sądzicie?

bobstar - Śro Maj 07, 2008 15:20
Temat postu: CECT P168+? Co o nim sądzicie?
Co sądzicie o telefonie CECT MODEL P168+

"Prawie jak iPhone?" - prawie robi wielką różnicę....

Czytałem trochę na zagranicznych forach, i są opinie na jego temat i dobre i złe... Trochę martwi prawdopodobny brak gwarancji, ale za tą cenę?!? Opłaca się czy nie? Nie stać mnie na oryginalnego iPhone za 3 x tyle...

niedobradzidzia - Nie Maj 11, 2008 12:41

Podobny przypadek widziałam z Nokią N95. Kolega ją kupił bo była za 500 zł, ale made in China. Wyglądała jak N95 z tym, że nie miała napisu Nokia i mniej funkcji miała. Kolega myślał, że tym zaszpanuje i, że kupi sobie obudowę na allegro i będzie jak oryginał. Niestety prawie jak oryginał robi wielką różnicę. Po czasie zaczęła się psuć, problemy z nią miał spore. Natomiast nie wiem, jak to rozwiązał. Szczerze bałabym się kupić coś co jest "prawie jak...". Nie ryzykowałabym i kupiłabym coś w cenie, na którą mnie stać oraz przyzwoitego i oryginalnego. Pozdrawiam,
niedobradzidzia. :)

ziomiwan - Nie Maj 11, 2008 20:39

Na allegro masz więcej takich prawie jak IPHONE i innych. A o cect coś słyszałem i podobno są całkiem niezłe, tzn mało awaryjne, ale niewiem tego z własnego doświadczenia.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group