To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - Z8 - warto?

paulinaduru - Sob Maj 03, 2008 10:12
Temat postu: Z8 - warto?
WItam!
Ostatnio moją uwagę przykuła Motorola Z8. Nie jestem zwolenniczką telefonów innych niż NOKIA, ale ta motorola jest taka śliczna... No ale, nie kupię telefonu tylko dlatego, że jest śliczny.
Możecie coś więcej o nim powiedzieć?

ziomiwan - Sob Maj 03, 2008 21:05

Witam
To że jest śliczna to tylko jeden z jej plusów. Jest dość nowym modelem motoroli i położony został nacisk na oglądnie filmów na telefonie, stąd pochylony ekranik i dość pokaźny i dobrze brzmiący głośniczek. Poza tym telefonik jest poręczny, obsługuje karty pamięci do 4gb w tym również te 4gb. Jest udanym modelem, wytrzymałym jak na motki. I myślę że wart zakupu. Tym bardziej jeśli Ci się podoba. Odstaw nokie na bok. Napewno inne telefony równie bardzo przypadną Ci do gustu.
Pozdrawiam :)

MaciaSS - Pon Maj 26, 2008 14:19

Witam serdecznie,
..czy jest taka dobra :???: ??
..uważaj na LCDeka ;) i powinno być okej :) .
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Pon Maj 26, 2008 16:06

Największą bolączką tego telefonu jest bardzo wolno działający Symbian i aparat tylko 2MPix(za mały jak na telefon tej klasy). No i poza tym cena. Jest zdecydowanie za wysoka jak na oferowane przez telefon możliwości(mówię tu o nowym). Poza tym to same plusy. Telefonik jest bardzo ładny(co zresztą już zauważono), głośno gra(a po tuningu to już w ogóle urywa głowę), no i jest to Motorola więc dochodzą jeszcze bardzo duże możliwości tuningu.

P.S. Ewentualnie możesz poczekać jeszcze kilka miesięcy i kupić Motorolę Z10, która będzie miała poprawione wszystko co było spaprane w Z8. I będzie miała aparat 3,2 MPix z auto-focusem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group