To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon do multimediów

szczepan325 - Sob Kwi 26, 2008 16:45
Temat postu: Telefon do multimediów
Witam!
Poszukuję telefonu, który w podróży sprawdzi się jako "umilacz czasu" ;)
Moje kryteria:
-czysty, dobrej jakości dźwięk mp3 na słuchawkach (najważniejsze!)
-dobrej jakości wyświetlacz
-system Symbian, Windows Mobile
-radio
-żeby bateria rozsądnie trzymała

Wytypowałem takie oto modele (żadnego nie miałem okazji wypróbować):
-Toshiba G500 (Windows Mobile=pełno programów, lecz nie wiem jaka jest jakość dźwięku na słuchawkach)
-SE W950i (symbian UIQ, ponoć dobra jakość dźwięku, lecz cichy, radio z RDS)
-Nokia N70 (symbian, lecz nie wiem jaka jest jakość dźwięku...)
-Nokia 3250 (telefon muzyczny Nokii, lecz jest pełno niepochlebnych opinii o nim na necie)
-SE K800i (bez symbiana, za to dobry aparat i ponoć zmiana sterowników zmienia go w Walkmana)

Proszę o pomoc :)

ziomiwan - Nie Kwi 27, 2008 09:41

Witaj
SE K800i odradzam, jemu nic nie pomoże, dziadostwo. W ogóle odrzuć SE.
O Toshibie słyszałem że jednak jest niezbyt fajna i awaryjna bywa,
Nokia N70 hmmm ciekawy telefon ale mp3 eeem nie nie do tego się nie nadaje, poza tym jest duża.
3250 to kawał telefonu pod względem grubości. Ale nic więcej o nim niewiem.
Ile masz do wydania na ten telefon??
Pozdrawiam

szczepan325 - Nie Kwi 27, 2008 15:10

Około 500 zł :)
Zależy mi na N70, ma całkiem przyzwoity aparacik, dobrze nagrywa wideo, lecz nie wiem właśnie jak z jakością mp3, jeżeli jest jak w Nokii w N-Gage to mi pasuje :razz:
Rozmiar nie gra roli ;)

Poza tym nie mam nic do SE - kuzyn ma W200i i zachwala :P
W950i ponoć ma dobrą jakość dźwięku, ale nie wiem jak z głośnością?? A też wydaje się fajny.

Ogólnie jakość dźwięku jest najważniejsza, zamierzam podłączyć słuchawki Creative'a, choćby poprzez przełączkę :)
Jeśli możesz porównać te telefony "z własnego doświadczenia" tzn. jeśli miałeś okazję się pobawić którymiś z nich to będę wdzięczny.

szczepan325 - Nie Kwi 27, 2008 17:11

PS:Dodaję do stawki Nokię 6120cls.
-szybki procek
-radio
-Symbian
-ale.. tak, nie wiem jak z dźwiękiem ;)

Buc - Nie Kwi 27, 2008 19:53

Ja mam Nokię 6300 i dźwięk jest super. Fajny, głęboki, dobrze tony słychać. Wydaje mi się, że Nokie mają tą samą bazę muzyczną i wszystkie grają tak samo, więc mogę Nokie z czystym sercem polecić.

Pozdrawiam

ziomiwan - Nie Kwi 27, 2008 23:27

szczepan325 - w w200i niema czego zachwalać, widocznie kuzyn ma bardzo małe wymagania. Naprawde odrzuć SE bo będziesz żałował, max 2 tygodnie i klapki skrzypią, telefon się wiesza itd. O wytrzymałości niema co o nich mówić bo jej nie mają prawie. W950i ma dobrą jakość muzyki i tu się zgadzam ale nic poza tym.
O Nokiach powie Ci więcej MaciaSS. Choć 6120 wydaje się być całkiem fajna i sądząc po opiniach ludzi mp3 jest ok.
Pozdrawiam

MaciaSS - Pon Kwi 28, 2008 00:02

Witam serdecznie,
Co do SE ziomiwan dobrze napisał - słabe telefoniki, awaryjne i raczej odradzam ich zakup. Co do Nokii 6120 - fajny telefonik z serii 6. Dobre paramatry techniczne, dobra elektronika - ogólnie telefonik łatwy, fajny i przyjemny no i muza gra naprawdę fajnie ;) .
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group