To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - nokia 7390

olaa86 - Pią Kwi 18, 2008 13:47
Temat postu: nokia 7390
Mam takie pytanie: siostra ma mi wyslac ze stanów nokie 7390 juz wiem ze bedzie dzialac w Polsce bo ma GSM 900/1800/1900 ale mam jedna watpliwosc bo slyszalam ze telefony ze stanow mimo ze nie maja simlocka to jednak maja jakias inna karte sim czy jakas inna blokade i moga nie dzialac wiec jesli ktos wie cos konkretnego na ten temat to bardzo prosze o informacje i dziekuje Smile aha i czy sa jakies inne ewentualne problemy jakie moge miec z uzywaniem tego telefonu w Polsce? i ile mniej wiecej kosztuje zmiana menu na polskie i gdzie najlepiej to zrobic?
MaciaSS - Pią Kwi 18, 2008 20:29

Witam serdecznie,
Jeżeli podejdziesz do komisu - serwisu GSM, chłopaki zmienia Ci menu na polskie za jakieś 40 - 60złotych - zależy gdzie i u kogo i jak się kto ceni ;) . Co do innych problemów - nie występują :) . Co do tej blokady októrej napisałaś..czy faktycznie takowa istnieje?? ..a nawet jeśli się pojawi, to w serwise - komisie GSM zrobią Ci to bez problemu ;) .
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Pią Kwi 18, 2008 21:19

Witam!
Wątpię że są jakieś blokady czy też inne karty sim mają w usa. A co do menu to cena zależy tylko i wyłącznie od danego komisu gsm. Może kosztować 30zł a może też kosztować 100zł. Jak wspomniał MaciaSS zależy jak ktos się ceni ;) .
Innych problemów nie powinno być.
Pozdrawiam :)

olaa86 - Pią Kwi 18, 2008 22:57

wielkie dzieki za pomoc :)
ziomiwan - Sob Kwi 19, 2008 10:44

Niema za co. W razie jakichkolwiek innych problemów pisz. Napewno ktoś Ci pomoże :)
Pozdrawiam :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group