To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Wybór nowego operatora - dylemat

Mart - Wto Wrz 29, 2009 19:36

nie mam głowy do porównywania wszystkich ofert, może ktoś odkrył jakąś zatanistycznie obiecującą się taryfę ?
bartosz93w - Wto Wrz 29, 2009 19:46

Zależy na czym ci zależy. Jeśli gadasz i smsujesz tylko z jedna osobą to MIXPLUS.
Mart - Czw Paź 01, 2009 15:13

nie, raczej smsuje do wielu dlatego liczy sie i połączenie i sms, ale chcialabym miec w sumie mozliwosc wybrania osoby/osób z którymi rozmowa nie kosztowałaby mnie nic albo była na prawdę zatanistyczna..
haloxavi - Pią Paź 09, 2009 12:42

Podałeś zbyt mało parametrów, aby udzielić ci odpowiedzi: dzwonisz do wszystkich czy do jednej sieci? dzwonie do wielu czy kilku osób? Preferujesz pisanie smsów czy dzwonienie? czy Twoi znajomi mają telefony stacjonarne?
ziomiwan - Pią Paź 09, 2009 19:00

I w jakiej sieci ma telefon osoba do której chciałbyś dzwonić naprawdę tanio??
haloxavi - Wto Paź 13, 2009 13:27

Zimiwan może warto przykleić temat, w którym będzie opisany schemat zadawania pytania o operatora, czyli precyzyjnie:

Najwięcej Twoich znajomych ma numer w...
Więcej piszesz czy dzwonisz?
Dzwonisz/piszesz do jednego numery czy do wszystkich itp.

ziomiwan - Wto Paź 13, 2009 19:26

haloxavi- już dawno o tym myślałem, jak i o innych tematach w których podałoby się schemat zadawania pytań. Ale ludzie są zbyt leniwi i zbyt głupi....
haloxavi - Śro Paź 14, 2009 13:29

Dobrym modułem jest opcja natychmiastowego pokazywania podobnych tematów - tj. autor napisze temat wiadomości, a pod spodem wyświetlają się mu się podobne dyskusje. Czyli pisze:

jaki operator najlepszy
a pod spodem treść wiadomości'


a tym czasie widzi:
1 temat
2 temat

Bo normalnie to ludziom nie chcę się za bardzo szukać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group