To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Wybór nowego operatora - dylemat

hakooon - Śro Kwi 16, 2008 22:33
Temat postu: Wybór nowego operatora - dylemat
Od dzis stoję przed dylematem wyboru nowego operatora,w sumie zalezy mi rownie co na dobrym abonamencie co rownie na telefonie, wobec tego abonament 40 plus np SEk800i bedzie dobrym wyborem,wszystkie sieci maja podobne abonamenty a w nich minuty,a tu mam dod przez 3 miechy tanszy abonament,niby to nie wiele ale zawsze jakas oszczednosc...co myslicie?
MaciaSS - Śro Kwi 16, 2008 23:00

Witam serdecznie,
Szczerze polecam Ci wziąć abonament w PLUSie..np. jakąś taryfe Kubali i telefonik - ja osobiscie korzystam z ich usług od 8lat i jestem zadowolony :)
Pozdrawiam :cool:

hakooon - Czw Kwi 17, 2008 13:38

W sumie rzeczywiście Plus wygląda dobrze,ale żadnych fajnych telefonów nie ma w przystępnej cenie,a badziewia nie będę kupował;/ Plus ma przewagę w esach,ale ja więcej dzwonie niż pisze,wiec chyba jednak zdecyduje sie na k800 w Playu
ziomiwan - Czw Kwi 17, 2008 20:18

Witaj!
Również polecam Ci oferty z plusa bo mają całkiem ciekawe. A k800i nie jest dobrym wyborem... Plus ma również ciekawe telefoniki z tego co ostatnio widziałem. Z plusa korzystam już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Play też ma niezłe oferty nie powiem że nie i dużo więcej fajnych telefoników z bajerami.
Pozdrawiam

Ricky - Nie Kwi 20, 2008 20:22

A ja Ci odradzam Play...
Radzę wziąć któryś z 3 wiodących operatorów - Plus, Era lub Orange...

ziomiwan - Nie Kwi 20, 2008 20:27

Witam!
Dlaczego odradzasz playa?? Ma całkiem przyzwoite promocje jak i telefony w dobrych cenach.
Pozdrawiam

Ricky - Nie Kwi 20, 2008 21:31

Nie tylko ceny i aparaty trzeba brać pod uwagę.
Przejrzyj taryfy innych operatorów, także stacjonarnych - dlaczego ceny do komórek są takie same oprócz połączeń do Play? Jak dowiesz się dlaczego jest różnica to będziesz wiedział dlaczego trzeba uważać...

MaciaSS - Nie Kwi 20, 2008 22:48

..proste ;)
ziomiwan - Nie Kwi 20, 2008 22:58

Wiem jakie są ceny i są przystępne. A dodatku dostajesz darmowe minuty i smsy do wszystkich. Moja mama ma playa na abonament i bardzo go sobie chwali. A to że w sieci rozmowy są zawsze tańsze to normalka.
Pozdrawiam

hakooon - Wto Kwi 22, 2008 18:00

No i padło na Playa - pare rzeczy się na to złozyło, w kazdym badź razie jutro ide do salonu Playa.
halohalo - Wto Maj 06, 2008 22:01

hakooon napisał/a:
No i padło na Playa - pare rzeczy się na to złozyło


A co najbardziej Cię przekonało?

dolmades - Śro Maj 07, 2008 18:31

halohalo napisał/a:
hakooon napisał/a:
No i padło na Playa - pare rzeczy się na to złozyło


A co najbardziej Cię przekonało?

też jestem ciekawa :)

ziomiwan - Czw Maj 08, 2008 09:45

Też mnie ciekawi co go przekonało, ale pewnie dobre oferty i bardzo fajne telefony w niskich cenach ;) .
Pozdrawiam

niedobradzidzia - Nie Maj 11, 2008 22:45

Osobiście w żaden sposób Play mnie nie przekonał. Podam przykład kumpla, który był w Orange i się przeniósł do Play. Zrobił poważny błąd bo w Orange miał tańszy abonament (nie pamiętam ile on wynosił, ale to nieważne) i miał 40 minut rozmów za darmo, a w Play za 40 zł dostał tylko 20 minut darmowych rozmów. Zaznaczam, że abonament w Orange był niższy, ale nie pamiętam za jaką kwotę. Chyba za lekko ponad 20 zł. Głupi był, że się wpakował w droższą ofertę. Teraz tego żałuje.
ziomiwan - Pon Maj 12, 2008 11:49

Oooj chyba troszkę nie prawdy się wdziera w twoim poście ;)
Moja mama ma w play abonament za 40zł i dzwoni baardzo często i to na różne numery a rachunek maksymalnie wynosi 50-60zł. Niewiem ile ma minut, później może to sprawdze ale napewno nie mają drożej niż złodzieje z orange.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group