To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Śmieszna sprawa;)

makias - Śro Kwi 16, 2008 20:49
Temat postu: Śmieszna sprawa;)
Witam.
Akcja wygląda tak: mam nokie 6230 (;)) i słucham z niej muzyki, więc sobie wymyśliłem że kupie sobie dobre słuchawki do niej. Kupiłem HS-20 (no te z adapterem i pilotem;)) i podłączam do telefonu...a tu SRU! Akcesorium niekompatybilne! Zastanawia mnie czy istnieje możliwość żeby te słuchawki były kompatybilne? PS. Lubię ten telefon i nie chce go zmieniać;) No a jeżeli nic sie nie da zrobić to mogę odsprzedać bez problemu (50 zł) ;D

Licze na Was!

ziomiwan - Śro Kwi 16, 2008 21:23

Witaj!
Skoro podłączyłeś je do telefonu i nic nie da się zrobić żeby zadziałały to niestety nic nie poradzimy... Swoją drogą dziwne że nie chcą działać skoro podłączyłeś bez problemu...
Pozdrawiam

makias - Śro Kwi 16, 2008 21:33
Temat postu: Śmieszna sprawa;)
Mam dziwne wrażenie że to zależy od softa... (?) ale ja sie w tym grzebac nie umiem;P No i przed zakupem sprawdzalem ilość i rozstaw bolców we wtyczce i myślalem ze jak jest takie samo to wystarczy;O POmyłka?;)
ziomiwan - Śro Kwi 16, 2008 21:38

Od softa jest znawcą tutaj MaciaSS który pewnie zaraz Ci odpowie więc proponuje chwile poczekać.
Pozdrawiam

makias - Śro Kwi 16, 2008 21:45

ok to czekam na Speca;)

Pozdrawiam.

MaciaSS - Śro Kwi 16, 2008 23:08

Witam serdecznie,
Można spróbować wgrać mu nowszego softa np. od 6230i lub jakiejś wyższej Nokii, ale szczerze powiedziawszy, raczej nie uda Ci się odpalić tych słuchaweczek na tym telefonie :(
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group