To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung SGH-D900i

akilimnik - Sob Kwi 12, 2008 13:23
Temat postu: Samsung SGH-D900i
Witam

Posiadam Samsunga SGH-D900i i zauwazylem ze w opcji ustawienia wyswietlacza mam pod numerkim 9 - Wyjscie TV i do wyboru: PAL lub NTSC. Problem w tym, ze nie wiem do czego on sluzy i ewentualnie jak to mozna ustawic, lub co jest potrzebne by, jak rozumiem polaczyc to z TV - telewizorem?.

Pozdrawiam

ziomiwan - Sob Kwi 12, 2008 14:42

Witam!
Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi.
Pytasz jak podłączyć D900i do telewizora??
Pozdrawiam

akilimnik - Sob Kwi 12, 2008 14:56

Tak wlasnie o to mi chodzi, no i czy cos potrzebuje w telewizorze by wspolpracowal z moja komorka? Pozdrawiam
ziomiwan - Sob Kwi 12, 2008 16:06

Tak więc aby podłączyć telefon do telewizora i oglądać fimiki z telefonu na tv potrzebujesz kabla. Koleżce kupowałem niedawno samsunga jakiegoś podobnego i był do niego kabelek którym podłączało się telefon do telewizora. A końcówki kabla były typu chinche. Rozejrzyj się po allegro.
Choć niewiem czy d900i ma tę opcję podłączenia do tv, no ale skoro mówisz, że jest coś takiego to ma.
Pozdrawiam

akilimnik - Sob Kwi 12, 2008 16:21

Ok, Dziekuje slicznie, no to lece na allegro. Pozdrawiam :grin:
ziomiwan - Sob Kwi 12, 2008 19:58

Niema za co. Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pisz na pewno ktoś Ci pomoże :)
Pozdrawiam

airstrike245 - Pon Paź 19, 2009 20:09
Temat postu: Re: Samsung SGH-D900i
Hej jestem nieszczesliwym posiadaczem sgh d900i poniewaz kupiłem go dla funkcji tv out ktorej w nim nie ma w telewizorze jest sam głos brak obrazu mam az 2 kable i to samo oddałem tez do serwisu i napisali ze wszystko jest ok i żeby wiecej nie przysyłac i wychodzi na to ze to był tylko chwyt reklamowy
ziomiwan - Pon Paź 19, 2009 23:24

Wszystko działa jeśli tylko podłączysz odpowiednie i odpowiednio kabelki.
darkgee - Wto Paź 20, 2009 17:24

Jakie są to kable? Czy masz np. taki, gdzie podłaczasz do telewizora trzy końcówki- żółtą, czerwoną i białą?
airstrike245 - Wto Paź 20, 2009 20:26

te trzy koncowki wtykam jeszcze do takiego adaptera euro i wtedy do telewizora
ziomiwan - Śro Paź 21, 2009 00:05

To wetknij je w wejścia w których powinny się one znaleźć. Zapewne to euro jest uszkodzone i nie przenosi obrazu.
airstrike245 - Śro Paź 21, 2009 10:21

byłem w kilku sklepach z telewizorami i wynik jest identyczny a jeszcze sprzedawca zdjął swoj telefon z połki czyli sgh d900i i tez jest głos w telewizorze a brak obrazu w telefonie mam ystawienie pal i ntsc i to tyle
ziomiwan - Śro Paź 21, 2009 15:15

Więc pozostaje kwestia ustawień telewizora i telefonu. Innej opcji niema. Skoro ma TV out to napewno musi on działać.
airstrike245 - Pią Paź 23, 2009 22:37

nie mam pojecia i chyba machne na niego reka jeszcze dam moze go do jakiegos mechanika zeby sprawdził czy wysyła jekies impulsy telewizyjne w kablu albo w wtyczce :neutral:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group