To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 6290

bboobb - Nie Kwi 20, 2008 16:15

czy nieprawdą jest, że w E51 zastosowano nowego Symbiana, który ponoc chodzi zdecydowanie szybciej i mnie j się zawie :?: sza
MaciaSS - Nie Kwi 20, 2008 19:17

Witam serdecznie,
Z modeli które podałeś, wziołbym N73 - mega fajny telefonik, a co do E51 i E65..wadliwe modele Nokii z serii biznes - NIE POLECAM !!
Pozdrawiam :cool:

bboobb - Nie Kwi 20, 2008 19:32

Teraz już sam nie wiem. Wydawało mi się, że E51 jako najnowszy z powyższych modeli, będzie najlepszy. Ale po Waszych uwagach dalej jestem w kropce. :???:
MaciaSS - Nie Kwi 20, 2008 20:10

Witam serdecznie,
..ja mówię Ci od strony technicznej..N73 jest dobrze zrobiona, użyta w niej elektronika jest dobrej jakości i telefonik naprawdę dobrze śmiga :) :) :) . Co do E51..może i jest najnowsza, ładnie wygląda itd., ale jest na Symbianie i uwierz mi..z czasem ten model pokaże Ci, że wcale nie jest takie super..zacznie powoli otwierać aplikacje, zacznie mulić i wolno chodzić, a z czasem będzie to nie do zniesienia :shock: :???: :???: . Płyta główna i elektronika jest całkiem niezła, ale osobiscie nie polecam Ci tego modelu..no chyba, że innego nie bierzesz pod uwagę, to prosze bardzo, ale pamiętaj o tym co Ci napisałem...
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Nie Kwi 20, 2008 20:23

Bierz N73. Z symbianem jest jak z windą na kompie. Z czasem zaczyna wolno chodzić aż w końcu się wiesza podczas pracy... Może masz coś jeszce do wyboru? I ostatnio te najnowsze telefony wcale nie są najlepsze.
Pozdrawiam

bboobb - Nie Kwi 20, 2008 21:04

Ale przecież N73 też ma symbiana i to na dodatek vwesję 9.1 :?:
MaciaSS - Nie Kwi 20, 2008 21:06

Witam serdecznie,
N73 ma Symbiana, ale elektronika użyta w tym modelu i płyta główna w tym telefonie, tak sa zrobione, że telefonik mega daje rady i nie muli jak modele z serii biznes..
Pozdrawiam :cool:

bboobb - Śro Kwi 23, 2008 10:03

No i wszystko się posypało. Wychodzi na to, że zamiast Nokii będę używał Samsunga G800 :lol:
MaciaSS - Śro Kwi 23, 2008 11:21

Witam serdecznie,
G800 to też całkiem przyjemny telefonik :grin: :grin: :grin: , więc nie ma co narzekać ;)
Pozdrawiam :cool:

MaciaSS - Śro Kwi 23, 2008 11:22

Witam serdecznie,
G800 to też całkiem przyjemny telefonik :grin: :grin: :grin: , więc nie ma co narzekać ;)
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Śro Kwi 23, 2008 20:45

G800 znakomity telefonik! Czego chcieć więcej od telefonu?? Znakomity wybór! Trudno znaleźć lepszy telefonik.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group