To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG SHINE KE970

jacek - Śro Kwi 02, 2008 19:34
Temat postu: LG SHINE KE970
WITAM.JEST PYTANKO.PROSZE O POMOC.W JAKI SPOSOB ZROBIC TRANSFER DANYCH Z KOMPUTERA DO TELEFONU?DOKLADNIE CHODZI O PLIKI MUZYCZNE I ZDJECIA.POZDRAWIAM WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW.
MaciaSS - Śro Kwi 02, 2008 19:36

Witam serdecznie,
Masz kabel czy będziesz wysyłał przez bluetootha ?? I jakiego Windowsa masz na kompie ??
Pozdrawiam :cool:

jacek - Śro Kwi 02, 2008 19:55

BEDE WYSYLAL PRZEZ KABEL USB.SYSTEM OPERACYJNY TO WINDOWS XP 98.DZIEKUJE ZA ZAINTERESOWANIE.CHCE DODAC ZE NIE JESTEM ZA BARDZO BIEGLY W TYCH NOWINKACH TECHNICZNYCH I KOMPUTERACH.POZDRAWIAM WROCLAW Z ANGLII.W POLSCE MIESZKAM NIEDALEKO CIEBIE.OPOLE.
ziomiwan - Śro Kwi 02, 2008 22:50

Skoro masz kabel to zapewne potrzebujesz jakiegoś programu. Chyba że nie potrzebujesz sterowników to wtedy w Mój Komputer powinien pojawić Ci się dysk przenośny.
Pozdrawiam

MaciaSS - Czw Kwi 03, 2008 14:20

Witam serdecznie,
Tak jak napisał ziomiwan, poszukaj w sieci jakiegoś programu pod kabel i powinno grać ;) .
Pozdrawiam :cool:

paulinaduru - Wto Lut 24, 2009 20:58

ja wiem, że nie o tym temat, ale...
warto w ogóle wydawać pieniądze na LG Shine? czy może w tej cenie (załóżmy do 350zł) poszukać czegoś innego?

MaciaSS - Śro Lut 25, 2009 08:34

Witam serdecznie,
Moja druga połówka używa tego telefonu i jest bardzo zadowolona..jeśli nie masz jakiś mega wymagań, ani oczekiwań to jest to fajniutki telefonik dla kobietki :) :) :)
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Śro Lut 25, 2009 15:01

Dokładnie dla kobiety jest to całkiem dobry telefon oczywiście o ile niema dużych wymagań co do telefonu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group