To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Nowosc czy sprawdzony? poradzcie..

krystiaan - Nie Mar 30, 2008 03:48
Temat postu: Nowosc czy sprawdzony? poradzcie..
Chce sobie kupic telefon.. Sony Ericsson.. Ostatnio przy zakupie natknalem sie na nie za dobry telefon W580i.. i teraz uwazam na SE.. przed zakupem chce wiedziec ze mi nie popekaja wszystkie klawisze.. albo cos w tym stylu. Mysle o SE w890i co o nim sadzicie? Prosze sie udzielac kto mial albo ma ten telefon sa jakies zle cechy tak jak w W580i? Mysle tez o W810i. ale to tylko wtedy gdy W890i bedzie mial duze wady.. Prosze o odpowiedzi.. z gory big thx.
___
Nokia 5310 - mam i opowiem drobne wady telefonu. 1. Szybka (2 przypadki u znajomych) nie wiem jak to opisac. ale to taka kreska na ekranie jakby byl wyswietlacz stluczony.. ale telefon nadal dziala. 2. wylaczanie sie telefonu podczas odtwarzania mp3 czytalem jak zapobiec .. konwertujesz mp3 do acc powinno pomoc. nie sprawdzalem. 3. po upadku.. chyba sie soft spiepszyl telefon sie resetuje nonstop nie moge nic zrobic. to tyle. mam nadzieje ze troszke pomoglem.

ziomiwan - Pią Kwi 18, 2008 22:09

Witaj!
Powiem Ci krótko. Wybierz cokolwiek innego tylko nie se. Wszystkie se są niemal takie same, niczym sie prawie nie różnia. A poza tym są kiepskie zarówno pod względem wytrzymałości jak i funkcji. Radze wybrać coś innego, no chyba że uparłeś sie na se...
Pozdrawiam

Buc - Sob Kwi 19, 2008 07:16

mój wierszyk brzmi:

eS E - lepiej nie! :grin:

Zgadzam się, nie ma nic gorszego niż SE, to są te same buble w różnych opakowaniach.




Pozdrawiam

MaciaSS - Sob Kwi 19, 2008 22:37

Witam serdecznie,
Soft nie wysypał się od upadku - TO NIEMOŻLIWE !! Uszkodziła się najprawdopodobniej płyta główna, procesor lub coś z elektroniki..
Co do wyboru telefonu - SE odradzam tak jak koledzy wyżej. Wadliwe telefony..w każdym modelu coś jest nie tak..jeszcze żaden z modeli SE nie został w 100% dopracowany :( ...
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group