To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - k800i czy w910i

bboobb - Pią Mar 28, 2008 21:12
Temat postu: k800i czy w910i
Jak w temacie. Mam zamiar kupić nowy telefon (właśnie kończy mi sięumowa z operatorem) i zastanawiam się, który z powyższych wybrać, który lepszy. Prosze o porady, a może macie lepsze propozycje?
bboobb - Sob Mar 29, 2008 18:25

Nikt nnic nie poradzi :cry: Czy W910i jest wogóle godzien uwagi :???:
ziomiwan - Sob Mar 29, 2008 22:18

Witaj!
W910i jest troche dużym telefonem i ciutke grubym według mnie. Ale to da się przeżyć. Choć w tych cenach wybrałbym coś innego i jak zawsze polecałbym jakiegoś Samsunga ;) .
A k800i odrzuciłbym w przedbiegach... Strasznie gruby i duży.
Powiedz może jakie jeszcze masz telefony do wyboru. Czy wszystkie mamy brać pod uwage? I co konkretnie jest dla Ciebie ważne w telefonie np. mp3, aparat?
Pozdrawiam!

bboobb - Pon Mar 31, 2008 18:10

Właśnie wielkość tych telefonów lekko mnie przeraża. Głownie liczy się dla mnie aparat choć mp3 też mile widziane. Szukając w ofertach znalazłem jeszcze Nokię E51, może coś na jej temat, choć to właściwie nie ten dział.
MaciaSS - Wto Kwi 01, 2008 08:43

Witam serdecznie,
Z modeli które podałeś, wybrałbym SE K800i. W910i jest średnim telefonikiem i ogólnie nie jest za bardzo dopracowany :( .
Co do Nokii E51 - całkiem fajny telefonik z serii biznes, ale osobiście ..nie mam dobrego zdania o tym modelu..
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Śro Kwi 02, 2008 23:11

Na Twoim miejscu rozejrzałbym się za jakimiś innymi modelami telefonów. SE hmm rozmiary i wątpliwa wytrzymałość przy upadku. A o Nokii kolega wyżej napisał, sam nie bardzo ją kojarzę.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group