To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia n82

marex666 - Pon Mar 24, 2008 12:02
Temat postu: Nokia n82
Witam,
jestem tu nowy i chcialem sie zapytac jaka karte microsdhc maksymalnie odczyta nokia n82? Czytalem w recenzjach ze narazie testowano na 8gb i smiga podobno super ;] ale chcialbym wiedziec czy wejdzie taka o pojemnosci do 32gb (bo takie sa) tez by weszly? Nie chce kupowac w ciemno a ktos moglbym sprobowac jak ma do nich dostep. bylbym bardzo wdzieczny...
Pozdrawiam

MaciaSS - Pon Mar 24, 2008 13:16

Witam serdecznie,
NIE POLECAM wsadzać tam karty 32GB - telefon się zmota i średnio będzie chciał działac :!: Możesz wsadzić tam kartę 8GB, ale licz się z tym, że jak będziesz miał trochę zawaloną kartę pamięci, to telefon będzie mulił, długo otwierał i zamykał aplikacje, i nie będzie śmigał tak jak powinien.
Pozdrawiam :cool:

marex666 - Wto Mar 25, 2008 14:21

A np 16gb? nie zapelniona do pelna?
P.S sa gdzies w polsce (najlepiej na allegro) do kupienia te karty pozyzej 8gb?

MaciaSS - Wto Mar 25, 2008 15:46

Witam serdecznie,
Na Allegro nie widziałem kart micro SD większych niż 8GB :( . Możesz spróbować poszukać gdzieś w sieci..
Co do 16GB w N82 to nie sądze, żeby to naprawdę dobrze działało, nawet jeśli karta nie będzie zapełniona do pełna..
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Sob Mar 29, 2008 22:57

Witam!
Zgadzam się z MaciaSS. Taka karta to za wiele dla telefonu, jak będzie pusta albo znikomo zapełniona to będzie w miare dobrze ale później tragedia. Zamulanie i możliwe zwiechy. Myślę że max 8gb choć to i tak dużo i może mulić przy pełnej.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group