To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - SE W810i vs Nokia 6300 vs Nokia E50

patryyk - Pon Mar 17, 2008 19:33
Temat postu: SE W810i vs Nokia 6300 vs Nokia E50
Witam

Mam zamiar kupic sobie telefon i zastanawiam się nad se w810i, nokia 6300 i nokia e50. Proszę was o pomoc w wyborze najlepszego z nich. Wiec tak, chciałbym się dowiedziec:

-jakie maja wyświetlacze i który jest najlepszy
-jak gra w nich mp3 (przez głośnik i na słuchawkach)
-który ma najlepszy aparat
-jak są wykonane
-jak wygląda sprawa z ich awaryjnością
-i jak się ma sprawa z szybkością działania nokii e50, czy zawiesza się i czy jest szybsza od nokii 6630

Pozdrawiam

ziomiwan - Pon Mar 17, 2008 20:20

Witaj!
6300- całkiem fajny telefonik, cienki lekki, wyświetlacz 240 x 320 , 16mln kolorów, mp3 hmm średnio z tego co słyszałem, ale leciało techno więc nie mogę powiedzieć jak z inna muzyką. Wykonany solidnie, mało awaryjny z tego co wiem.
W810i- tu muzyczka gra dużo lepiej niż w 6300 bo w końcu to seria walkman. Wyświetlacz troche mniejszy niż w 6300 z rozdzielczością 176 x 220 i ma tylko 256tys kolorów. Aparat 2mpx jak w powyższym modelu. Ale tu z awaryjnością bywa różnie... Jednym psuje sie po upadku, drugim nie. Zależy chyba od szczęścia. Wykonanie... hmmm troszke gruby jak dla mnie.
O e50 nic Ci nie powiem bo nie miałem styczności chyba z tym modelem choć z tego co wiem całkiem ładny.

Pozdrawiam

Buc - Nie Kwi 13, 2008 00:41

To ja coś powiem, bowiem mam Nokię 6300. Telefon solidny, duży wyświetlacz, dobrze leży w dłoni. Tylko bateria do luftu, ale muzykę gra pięknie, naprawdę, słucham non stop, aż się słuchawki rozpadły i muszę kupić nowe. Przy naprawdę dużym obciążeniu trzyma półtora dnia.


E50 jest ładny, ale ma mniej funkcji i jest starszy od 6300, a są w podobnej cenie.

Bierz 6300


Pozdrawiam

ziomiwan - Nie Kwi 13, 2008 22:22

Witam!
Mnie też podoba sie Nokia 6300 i swojego czasu miałem na nią chrapkę ale szybko mi minęło ;) . A SE naprawde odradzam...
Pozdrawiam

Buc - Czw Kwi 17, 2008 16:45

Żałuj, że Ci minęło na 6300, z resztą kto mówił, że Nokie nie są warte swojej ceny? :roll:

:mrgreen:




Zgadzam się z poprzednikiem: eS E - lepiej nie! :twisted:

E50 odradzam - prędkość działania jest koszmarna.


Stary bierz 6300, tylko może po pewnym czasie trzeba byłoby wziąć nowe słuchawki do niej.


Później jeszcze trochę się powtrącam

Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group