To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - Motorola L6 czy warto?

bobkowsky - Pon Mar 17, 2008 13:13
Temat postu: Motorola L6 czy warto?
witam.

Chciałbym mojej mamie kupic nowy telefon. Zatanawiam sie na L6 ale niewiem czy warto.
Interesuje mnie ile trzyma bateria w tej "motce"? Jezeli uwazacie ze telefon jest "dupny" to podajcie jakies inne zabawki które są małe, łatwe w obsłudze, długo trzyma batria i są w miare tanie :P :D

pozdrawiam.

MaciaSS - Pon Mar 17, 2008 15:50

Witam serdecznie,
Osobiscie nie polecam Ci Motki L6. Jest to tylko w miarę ładnie wyglądający, cienki telefon, ..a tak naprawdę jest niedopracowany, dość wadliwy i raczej nie należy do udanych modeli Motoroli :( . Odradzam zakup tego modelu. Co do innych propozycji..mhh..może pomyśl o Nokii 6300. No chyba że masz jeszcze jakieś inne pomysły na telefon dla Mamy, to napisz na forum, to napiszę Ci czy warto się nimi zainteresować..czy warto kupić ??
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Pon Mar 17, 2008 20:11

Witaj!
Nie wiem dlaczego znów czepiacie sie motki.. Mój brat miał ten telefon i bardzo go sobie chwalił. Co prawda aparat vga ale cała reszta bez zastrzeżeń. Wyświetlacz 65tys kolorów o ile sie nie myle. Ale jak na telefon dla nie wymagającej mamy wystarczy w zupełności. Jest dość wytrzymały, mam na myśli upadki bo wiele razy upadl mu na podloge i nic mu nie było. Według mnie całkiem przyzwoity telefon za taką cenę.
Pozdrawiam

bobkowsky - Pon Mar 17, 2008 20:51

Heh widze zdania podzielone :P .

Nokia 6300 odpada. Chłopak mojej siostry ją ma i cały czas narzeka na nią...
telefon dla mamy nie musi miec bajerów tylko by był prosty w obsłudze i bateria długo trzymała :D

A co sądzicie o nokii 6020?

pozdrawiam :)

MaciaSS - Wto Mar 18, 2008 12:45

Witam serdecznie,
6020 prosty, fajny telefonik.. Myślę, że to dobry pomysł :) :) :)
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Pią Mar 21, 2008 15:26

Witam!
Może i ładny i prosty ale dwóch koleżków go miało no i narzekali na niego strasznie... Wyłączał się, wieszał i po upadku trzeba bylo składać wszystkie części do kupy. Osobiście odradzam.
A może 2610? Ojciec miał go i nie narzekał. Co prawda prościutki telefonik bez jakichkolwiek bajerów w postaci aparatu itp ale całkiem całkiem.
Samsung C170- cienki bez bajerów również i niedrogi. I całkiem wytrzymały.
SonyEricsson k510i - bardzo fajny telefonik. Dla mamy w sam raz, choć mogą w nim przeszkadzać troszke małe przyciski ale poza tym bardzo fajny.
SE W200 też całkiem niezły.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group