To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy MVNO: Heyah, Nju mobile, Virgin Mobile, Biedronka, Fakt mobile.. - Reklama Mobilkinga - już jej nie zobaczysz!

darkgee - Śro Maj 21, 2008 14:54

Wg mnie to był zwykły chwyt marketingowy. No, bo dlaczego nie były "Zakazano", gdzie były panie w barze też nie grzeszące ubiorem?
Anonymous - Pią Maj 23, 2008 19:40

jaki chwyt marketingowy? Ich zakazano nie ze względu na nagie ciała, tylko rzekomą dyskryminację kobiet http://www.wirtualnemedia...rawne_wideo.htm - polecam najpierw przeczytać artykuł, który się komentuje 
darkgee - Pią Maj 23, 2008 20:07

No fakt zakazano tej reklamy. :oops:
Po przeczytaniu tego artykułu i mowie tam o dyskryminacji kobiet jakoś nie wyobrażam sobie, abym widział kiedykolwiek kobietę-drwala. A co do nagości w reklamie to bez przesady. Przecież takie same widoki można zobaczyć na naszej polskiej plaży. Nie mówiąc już o plażach śródziemnomorskich, gdzie o gołe biusty można się wręcz potknąć.

Anonymous - Wto Maj 27, 2008 00:11

Czekaj- nie rozumiem :) Uważasz, że ta reklama dyskryminuje kobiety? Bo piszesz, że nie widziałeś nigdy kobiety- drwala...
Nagość- rzeczywiście masz rację, nic nadzwyczajnego, emanuje chociażby z
plakatów reklamujących bieliznę...

darkgee - Wto Maj 27, 2008 13:11

Nie chodzi mi o to, że kobiety niektórych prac nie powinny wykonywać. Oczywiście zdarzają się wyjątki (jak w ostatnim Strzale w 10 była kobieta, która lubiła jeździć chyba buldożerem), ale po prostu niektórych prac kobietom właśnie jak drwal nie przystoi wykonywać.
Anonymous - Wto Maj 27, 2008 22:59

czyli namiastka szowinisty w Tobie jest :) Jakto nie przystoi? Czyli jednak zgadzasz sie z tym ze "niektore rzeczy sa tylko dla mezczyzn" :)?
ziomiwan - Śro Maj 28, 2008 10:14

Tak niektóre rzeczy są tylko dla mężczyzn chyba że też bierzemy pod uwagę "babochłopy" to już co innego.
Pozdrawiam

darkgee - Śro Maj 28, 2008 11:05

Tak samo nie przystoi mężczyzną wykonywać niektórych zawodów. No np. mężczyźnie nie wypada wykonywać zawodu kosmetyczki. Chociaż raz widziałem w telewizji jak gościu mówił, że właśnie pracuje jako kosmetyczka i raz przyzły do niego kobiety na depilację okolic bikini ( i pomyśl jak się wtedy musiały czuć). Conajmniej dziwna sytuacją, nie?
Anonymous - Śro Maj 28, 2008 15:26

Ale jak to nie przystoi? Ze względu na ich fizyczność, delikatność?
Ja tam uważam, że każdy powinien robić to, co sprawia mu przyjemność, ale pomimo tego nie uważam żeby reklama mobilkinga była dyskryminująca. Napiszcie co Wy o tym myślicie, bo rozumiem, że waszym zdaniem niektóre zawody nie są dla kobiet i dlatego reklama ukazuje prawdę, tak?

mambon - Pią Cze 06, 2008 13:28

ciekawe czy tak sam los spotka nowy "pilkarski" spot mobilkinga.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group