To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy MVNO: Heyah, Nju mobile, Virgin Mobile, Biedronka, Fakt mobile.. - Reklama Mobilkinga - już jej nie zobaczysz!

mambon - Czw Mar 13, 2008 20:40
Temat postu: Reklama Mobilkinga - już jej nie zobaczysz!
Zakazano emitowania reklamy mobilkinga. Zupełnie nie rozumiem dlaczego. Przecież te laseczki były takie ładne a reklama była z jajem. Czy uważacie że dobrze zrobili zakazując emitowania tej reklamy?
halohalo - Pią Mar 14, 2008 01:04

Nie wiem czy to przypadkiem nie było zaplanowane. Bo wzamian pojawiły się w gazetach. Z tabliczką informacyjną zasłaniającą wdzięki dziewczyny, typu: " w tv już nas nie zobaczysz ale na naszej stronie www tak" :cool:
gierek - Pią Mar 14, 2008 15:44

Może i zakazano ale Polak potrafi i proszę bardzo tutaj jest bez cenzury
Gdyby był jakiś manifest to bym się chętnie przyłączył. Na szczęście jestem posiadaczem mobilkinga i nikt mi nie zabroni patrzeć na moją Julię:P

ziomiwan - Pią Mar 14, 2008 19:59

Myślę że to było zaplanowane ;) żeby zachęcić ludzi do wejścia na ich strone i tym samym zapoznania się z ofertą ;) .
mambon - Pon Mar 17, 2008 23:12

W sumie to się nie zastanawiałem czy to mogło być zamierzone, raczej wątpie:P
I tak całą wine za zdjecie tej reklamy zwalono za feministki i uważam że słusznie.
Dlaczego one nie protestują jak w tv non stop lecą reklamy w których przedstawia się jako
kury domowe, sprzątaczki i służące? Rozumiem że taka rola im odpowiada. A może chodzi o to że Panie zostały pominięte jako target? Od zawsze samolubne istoty. I narobiły bigosu :mad:

gierek - Wto Mar 18, 2008 16:03

No w sumie to nie powinno to dziwić facetów, przecież od wieków wiadomo że baba to jest baba i nic się na to nie poradzi. Zresztą wiele kobiet uważa się za wyjątkowe i szczyci się tym że odróżnia forda od malucha. Zapewne takie kobiety poczuły się dotknięte reklamą mobilkinga bo ktoś im w końcu uświadomił że nigdy nie będą w stanie dorównać facetom a wręcz takim zachowaniem ośmieszają się. Moim zdaniem to był główny powód zakazania tej reklamy przez KRRiTV. Prawda w oczy kole :mrgreen:
mambon - Śro Mar 19, 2008 15:41

no gierek masz racje z tymi babami. Ale one są czasami beznadziejne:) A ktoś może jest posiadaczem Mobilkinga?
halohalo - Śro Mar 19, 2008 23:06

mambon napisał/a:
A ktoś może jest posiadaczem Mobilkinga?


Znajoma z Żabki, czyli z sieci sklepów gdzie mają dystrybucję mówiła mi, że się dobrze sprzedaje, ponieważ nawet przy najmniejszym doładowaniu tel. jest aktywny 3 miesiące a nie tak jak gdzie indziej tydzień

mambon - Czw Mar 20, 2008 21:31

No to nieźle. Czyli żabka daje rade:) Ja Ci powiem że jak sobie tak oglądam tą ocenzurowaną reklamę tutaj to się zastanawiam czy by sobie tego Mobilkinga kupić:) Może i warto spróbować? A Żabke mam pod domem:P
ziomiwan - Pią Mar 21, 2008 15:15

Zmieniać sieć co chwile to mi sie nie widzi ale jestem ciekaw coż to za nowość ;) . W żabce mówicie.. To gruuuubo ;)
madi - Pią Mar 21, 2008 19:42

mambon napisał/a:
Czy uważacie że dobrze zrobili zakazując emitowania tej reklamy?

Bardzo dobrze :twisted:

gierek napisał/a:
wiele kobiet uważa się za wyjątkowe i szczyci się tym że odróżnia forda od malucha

Znam też i takie, jak również wiele kobiet z "jajami", którym mężczyźni dorównać nie mogą nawet w dziedzinach typowo męskich. Dziwne?
A propos: wożę się fordem, a marzę o ciągniku Scania :twisted:

gierek napisał/a:
Zapewne takie kobiety poczuły się dotknięte reklamą mobilkinga bo ktoś im w końcu uświadomił że nigdy nie będą w stanie dorównać facetom a wręcz takim zachowaniem ośmieszają się

Nie żartuj sobie. Nie jestem jakąś zatwardziałą feministką, ale jestem w pełni za równouprawnieniem, tym bardziej, że dobrze sobie z tym radzę. Nie jestem stworzona tylko do rodzenia dzieci, sprzątania, gotowania itp., robię wiele różnych rzeczy, do których pewnie Waszym zdaniem nie powinnam się nawet dotykać.

gierek napisał/a:
Prawda w oczy kole :mrgreen:

Mnie akurat nie :wink:

mambon - Pią Mar 28, 2008 13:42

niestety u mnie w zabce wszystkie startery juz sprzedane i musze czekac na kolejna dostawe.
w sumie sie nie dziwie 20 zyli i tak jest do wykorzystania wiec czemu nie kupic.

ziomiwan - Sob Mar 29, 2008 22:28

Czemu nie kupić? Chociażby dlatego że znów trzeba byłoby rozdawać nowy numer.... Nie nie nie, zabawa dla małolatów raczej.
gierek - Wto Kwi 15, 2008 12:58

w tv widzialem ich nowy spot z modelka, ale jak widac po forum nie wzbudza juz takich kontrowersji, a moim zdnaiem jest duzo lepszy.
Anonymous - Śro Maj 21, 2008 12:08

za sprawa decyzji Komisji Etyki Reklamy wraca sprawa reklam mobilkinga poniewaz zostala uznana za nieetyczna, artykul mozna znalezc na wirtualnychmediach.
Osobiscie nie rozumiem takich decyzji ale ostatnio malo co jest w stanie mnie zaskoczyc.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group